Gösterilen sonuç sayısı: 4

THOR VM1A

$3.75
Forkliftler ve araca monteli bilgisayarlar depoların, üretimin, limanların ve intermodal ortamların günlük iş akışlarında temel araçlardır. Thor VM1A, ürün yaşam döngüsünü uzatmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için Honeywell Sentinel aracılığıyla genişletilmiş güvenlik güncellemesi desteği ile Android O'dan Android R'ye yükseltilebilir. Kompakt, ergonomik ve güçlü Thor VM1A, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak, görsel engelleri en aza indirmek ve arıza süresini azaltmak veya ortadan kaldırmak için tasarlanmış çok sayıda çığır açan özelliğe sahiptir. Zorlu forklift ortamları için sağlam bir şekilde üretilen Thor VM1A, güçlü Qualcomm® 660 işlemci, 2x2 MIMO WLAN bağlantısı, entegre klavye ve hem içeride hem dışarıda okunabilen 8 inçlik geniş dokunmatik ekrana sahiptir ve kritik verileri doğrudan forklift sürücüsünün koltuğundan erişilebilir tutar. Soğuk depolama ve dondurucu ortamlarında kullanım için isteğe bağlı bir ekran buz çözücü mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

Thor VM3

$2.00
En zorlu dağıtım merkezi ortamlarında, üretim tesislerinde ve nakliye operasyonlarında kullanılmak üzere tasarlanan Honeywell Thor™VM3, benzersiz operasyonel verimlilik sağlayan, sektörün en yetenekli tam boyutlu araca monte mobil bilgisayarıdır. Thor VM3 bilgisayar Windows 10 işletim sistemini destekler, böylece iş ihtiyaçları arttıkça entegrasyon ve uygulama geliştirme kolaylaşır. Halihazırda Windows işletim sistemi kullanan işletmeler için Thor VM3 bilgisayar, mevcut ve gelecekteki BT altyapılarına kolay uygulama ve dağıtım imkanı sunar. 8 GB RAM ve 128 GB SSD ile Thor VM3 bilgisayar, kasa toplama, kamyon yükleme, sevkiyat ve ikmal gibi faaliyetlerde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için güçlü programları ve uygulamaları çalıştırabilir ve çalışanlara ihtiyaç duyulan her yerde bilgiye gerçek zamanlı erişim sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

Thor VM3A

$2.00
En zorlu dağıtım merkezleri, üretim tesisleri ve nakliye operasyonlarında kullanılmak üzere tasarlanan Thor™ VM3A bilgisayar, sektörün en yetenekli tam boyutlu araca monte mobil bilgisayarıdır ve benzersiz operasyonel verimlilik sağlar. Sağlam, Android™ tabanlı Thor VM3A cihazı aynı zamanda Honeywell'in Mobility Edge™ platformunun tüm avantajlarını da sunuyor - kurum genelinde tedarik, uygulama sertifikasyonu ve dağıtımını hızlandırma yeteneği de dahil. Thor VM3A, Android 14 desteği ile Android 13'e yükseltilebilir. Güçlü Qualcomm® 660 işlemci, entegre klavye ve 2x2 MIMO WLAN iletişimi, çalışanların bağlı ve üretken kalmasını sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

Zebra VC8300

$3.20
VC8300, en zorlu ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Araç operatörlerinizin ihtiyaç duyduğu her noktaya kolaylıkla ulaşabilen bu cihaz, deponuzun içinden dışarıdaki açık depoya, yükleme alanına ve hatta dondurucuya kadar her yere güvenle gidebilir. Cihaz, mevcut yeşil ekran uygulamalarınızı hemen çalıştırabilir, böylece üretim artışı için bekleme süresi ortadan kalkar. Geniş, 8 inçlik ekranı, grafik yoğunluğu olan etkileşimli uygulamalar için ideal bir görüntüleme alanı sunar. En iyi ekran çözünürlüğü ve parlaklığıyla her türlü ışık ortamında kolayca görülebilir. Ayrıca, kapasitif dokunmatik ekranı sayesinde eldiven kullanımı bile sorunsuzdur. Güçlü 8 çekirdekli işlemci, önceki nesil cihazlara göre 8 kat daha fazla RAM ve 32 kat daha fazla flaş bellek sunar, böylece üstün performans elde edebilirsiniz. Gelişmiş bellek mimarisi sayesinde bellek süresi 10 kat daha uzundur. VC8300, toz ve su geçirmez IP66 dereceli muhafaza ve yalıtılmış konnektörlerle donatılmıştır, ayrıca aşırı sıcaklık, şok ve titreşim testlerinden başarıyla geçerek en zorlu ortamlar için hazır hale getirilmiştir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .