48 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

I-4212

l-Class Mark II, çeşitli endüstriyel barkod yazdırma uygulamaları için tasarlanan orta segment endüstriyel barkod yazıcıdır. Sektörde yüksek kaliteli bir yazıcı olarak efsaneleşen I-Class Mark II, rekabetçi fiyatı, güvenilirliği ve kolay entegrasyon özelliği ile öne çıkıyor. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

PX45

PX45 ve PX65 Serisi endüstriyel yazıcılar, 24 saat boyunca kritik görev uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Bu dayanıklı yazıcılar, gelişmiş bağlantı ve ağ protokolleri sunarak bugün gönül rahatlığıyla uzun vadede güvenilir, ölçeklenebilir bir çözüm sağlar. Sağlam, tamamen metal PX45 ve PX65 yazıcılar, ilk etiketten sonuncuya kadar saniyede 12 inçe kadar olağanüstü performans sunar ve arıza süresini azaltan ve bakım maliyetlerini en aza indiren özellikler içerir. Her iki sürüm de 203 veya 300 dpi çözünürlükte mevcuttur ve PX45 ayrıca hız kaybı olmadan hassas etiketleme için 406 dpi sunar. Bu, anında sonuç gerektiren değişken verilere sahip uyumluluk etiketleme uygulamaları için idealdir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

PX65

PX45 ve PX65 Serisi endüstriyel yazıcılar, 24 saat boyunca kritik görev uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Bu dayanıklı yazıcılar, gelişmiş bağlantı ve ağ protokolleri sunarak bugün gönül rahatlığıyla uzun vadede güvenilir, ölçeklenebilir bir çözüm sağlar. Sağlam, tamamen metal PX45 ve PX65 yazıcılar, ilk etiketten sonuncuya kadar saniyede 12 inçe kadar olağanüstü performans sunar ve arıza süresini azaltan ve bakım maliyetlerini en aza indiren özellikler içerir. Her iki sürüm de 203 veya 300 dpi çözünürlükte mevcuttur ve PX45 ayrıca hız kaybı olmadan hassas etiketleme için 406 dpi sunar. Bu, anında sonuç gerektiren değişken verilere sahip uyumluluk etiketleme uygulamaları için idealdir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

PX940

Mevzuat standartlarına uymama nedeniyle cezalara maruz kalan ve okunamayan barkodlar nedeniyle iade edilen gönderilere maruz kalan şirketler için geliştirilen PX940, her seferinde %100 okunabilir barkodlar yazdırır. Başarılı/kaldı ve 0,0 (F) ile 4,0 (A) arasındaki ANSI notlarıyla, belirlenen eşiği karşılamayan hatalı etiketler iptal edilir ve yeni bir etiket yeniden yazdırılır. PX940 yazıcının +/- 0,2 mm'ye (0,0079 inç) kadar yazdırma kaydı vardır. Minyatürleştirme eğilimi giderek daha küçük etiketlere baskı yapılmasını gerektiriyor. PX940, küçük etiketler üzerine uçtan uca yüksek hassasiyetle doğru şekilde baskı yapar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

EDA51

$100.00
Sezgisel, modern dokunmatik ekran tasarımına sahip ScanPal EDA51-DO, bir tüketici akıllı telefonu kadar konforlu ve kullanımı kolaydır ve çalışanlarınız için herhangi bir öğrenme gereksinimini ortadan kaldırır. Ancak, aynı zamanda zorlu saha hizmetlerine ve perakende ortamlarına dayanabilecek kadar da sağlamdır. ScanPal EDA51-DO, ayrıca çalışanlarınız kadar sıkı çalışmaya da hazır. Geniş, canlı 5 inç ekran, arka ofis sistemlerinizle ve müşterilerinizle etkileşim için bol miktarda bilgi gösterilmesini sağlarken, güçlü 4.000 mAh lityum iyon pil tam vardiyalı çalışma performansına ve bunun ötesine dayanır. İnce, hafif tasarım, cihazın taşınmasını ve cebe konmasını ve tüm gün rahatça kullanılmasını kolaylaştırır. Küçük işletmeler için uygun fiyatlı ScanPal EDA51-DO, yatırımlarınızı korumanıza yardımcı olurken maliyetleri düşürür. AndroidTMO’yu çalıştırır ve işinize esneklik ve yerleşik yatırım koruması sağlayarak Android Q’ya yükseltilebilir. İşletmelerin kurumsal ihtiyaçlarına en uygun Android cihaz ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak üzere Google liderliğindeki bir girişim olan Android Enterprise Recommended tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, ScanPal EDA50 aksesuarlarıyla da geriye dönük uyumludur, mevcut pilleri ve şarj cihazlarını yeniden kullanmanızı ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürmenize olanak sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın . Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

CK65

$100.00
CK65 mobil bilgisayar, dağıtım merkezlerinde ve üretimde çalışmaları hızlandırarak ve hatayı önleyerek tedarik zinciri verimliliğini artırır. Mevcut en uzun desteklenen yaşam döngüsü, 28 saate kadar pil ömrü ve sağlamlığı ile CK65, eski Windows® işletim sistemlerinden Android ™ platformuna geçiş yapan kullanıcılar için kolay bir yol sağlarken üretken çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. CK65 cihazı, Android 8 (O) ile başlayarak dört Android nesli için destekle geleceğe dönük yatırım koruması sağlar. Honeywell Sentinel aracılığıyla son Google yamasından sonraki iki yıla kadar güvenlik güncellemeleri de mevcuttur. İşlev tuşlu 38 veya 30 tuşlu sayısal tuş takımına sahip geniş dokunmatik ekran veya 51 tuşlu alfasayısal tuş takımı hem eski tuş merkezli hem de daha yeni dokunmatik uygulamaları destekler. Tuş takımları, zorlu ortamlarda girişe izin verir ve tüm ortamlarda verimliliği optimize eder. Sağlam yapı, sıcaklık aralığında betona birden çok 3 m (10 ft) düşmeye ve 2.000 1.0 m (3.3 ft) yuvarlanmaya dayanır.Kısa, orta veya uzun menzilli iş akışları için gelişmiş 1D / 2D tarama / veri yakalama ve ayrıca doğrudan parça markalama tarama yetenekleri mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA61K

$100.00
Honeywell ScanPal ™ EDA61K, işletmelerin iç veya dış mekan depolarında, dağıtım merkezlerinde ve perakende arka odalarında otomatik ve hatasız iş akışlarını otomatikleştirmeye yardımcı olan sağlam, anahtarlı bir mobil bilgisayardır. İki ila üç vardiya süren bir pil ve kullanıcı yorgunluğunu en aza indiren hafif, ergonomik olarak dengeli bir tasarıma sahip olan EDA61K, malzemenin yoğun sezonda bile gün boyu sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı olur. Hem 34 tuşlu sayısal hem de 47 tuşlu alfa sayısal tuş takımı seçenekleriyle ve birkaç santimetreden 15 metreye kadar okuyan tarama motorları seçenekleriyle sunulan EDA61K, çoğu uygulama için uygun yapılandırmalarda mevcuttur. EDA61K, birçok ülkede 4G LTE hücresel destek ile birlikte gelir ve bazı durumlarda Wi-Fi altyapısının ortadan kaldırılmasını mümkün kılar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA52

Honeywell ScanPal™ EDA52, çalışanlar ve sistemler arasında güvenilir ve güvenli bağlantı sağlayan profesyonel bir mobil bilgisayardır. Perakende, ulaşım, lojistik, üretim, sağlık ve kamu hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ScanPal EDA52, Honeywell'in en yeni Qualcomm Snapdragon sekiz çekirdekli 2.0GHz işlemci ile donatılmış ve NFC, Wi-Fi 5. Bluetooth 5.1 ve 4G LTE iletişimi aracılığı ile güçlü kablosuz bağlantı sağlayan yeni nesil ScanPal serisi mobil bilgisayarıdır. 5.5 inglik Gorilla Glass dokunmatik ekranı ve ergonomik endüstriyel tasarımıyla kullanıcı konfor ve deneyimini üst seviyelere çıkartmaktadır. Kullanıcılar hafif ve ince tasarımı sayesinde aygıtı tek elle kolayca kullanabilir ve ceplerinde taşıyabilirler. 13 megapiksellik arka kamera, kullanıcıların görsel belgelendirme yapabilmeleri için yüksek çözünürlüklü görüntüler kaydetmesine olanak sağlarken, 5 megapiksellik bir kamera ile görüntülü arama yapılabilmektedir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA57

ScanPal EDA57 mobil bilgisayar, en son Qualcomm® Snapdragon™ sekiz çekirdekli 2.2 GHz işlemcisi,NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth® 5.1 ve 5G ağ iletişimi aracılığıyla kablosuz bağlantı sağlıyor. Sorunsuz 5G bağlantısı sayesinde ScanPal EDA57, cihaz ile arkadaki ağlar arasında güvenilir ve gecikmesiz bir kablosuz bağlantı sunar.

ScanPal EDA57, 4 GB/64 GB, 6 GB/128 GB ve 8 GB/128 GB dahil olmak üzere geniş bir bellek seçeneği sunarak hızlı veri işleme hızını mümkün kılar. Güçlü Honeywell S0703 tarama motoru ile donatılan ScanPal EDA57, hasarlı veya eksik barkodları bile hızlı ve etkili bir şekilde okuma imkanı sağlar. Çalışanlar, sipariş ve envanter yönetimi gibi aktiviteler sırasında üretkenliği artırabilecek doğru ve güncel bilgilere ulaşabilirler.

Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA5S

ScanPal EDA5S, Honeywell’in şık tasarımı ve performansı bir araya getiren yeni ScanPal serisi endüstriyel mobil bilgisayarıdır. EDA5S, kullanımı oldukça ergonomik, ince, hafif ve şık bir tasarıma sahiptir ve tüm vardiya boyunca kullanılabilen son derece güvenilir bir cihazdır.

ScanPal EDA5S, Qualcomm SM6115 işlemci platformu üzerine kurulu Qualcomm Snapdragon 8 çekirdek 2,0 GHz işlemci ile donatılmıştır. Gorilla Glass 5,5 inç HD dokunmatik ekranı ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır. Operasyonlarda eldivenle kullanımı destekler.

1,2 metreden beton zemine düşmeye uyumlu tasarım ve dayanıma sahip olan EDA5S, zorlu kullanım ve çevre koşullarında çalışabilir. IP67 standartlarına uyumluluğu sayesinde ise kısa süre suya daldırılabilir.

Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA51K

$100.00
ScanPal™️ EDA51K sağlam, artırılmış dayanıklılığıyla tuşlu bir mobil bilgisayardır. (Toz ve su geçirmezlik için IP64 sınıfı sızdırmazlık sertifikası). Belirli bir seviyede toza, suya, düşürmeye, yuvarlanmaya, titremeye, rutubete, sıcaklığa, soğuğa ve hatta statik elektriğe karşı dayanıklıdır. EDA51K yüksek hızlı işleyişe sahiptir, Qualcomm®️ Snapdragon™️1.8 GHz octa-core işlemci performansını kullanır, ve iki tane 3G+32G (standart versiyon) ve 4G+64G (yüksek donanımlı versiyon) olan hafıza seçeneği sunar. Aynı zamanda Android Q sistemiyle gelir, bu da işinizi daha esnek hale getirir ve dahili yatırımınızı korur. Bununla beraber, sahip olduğu güçlü 13-megapixel renkli kamerası ile EDA51K, loş ortamda fotoğraf çekebilir ve hatta hasarlı paketleri bile zahmetsiz bir şekilde okuyabilir. EDA51K saha operasyonlarında veri girişi sırasındaki verimliliği kayda değer miktarda yükseltmek için 10.6cm (4-inç) sayısal tuş takımı içerir. Mobil bilgisayarın iki yanında da 3 tane tarama butonu bulunur, özellikle hem sağ elini hem de sol elini kullanan insanlar için rahatsızlıktan kaçınmak ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir bataryası tüm bir vardiya boyunca kullanılabilir, bu yüzden iş sırasında şarjının biteceğinden endişelenmeniz gerekmez. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

CT45 / CT45 XP

$100.00
CT45 mobil bilgisayarlar perakende, lojistik ve saha çalışmalarında ön saflardaki mobil çalışanlar için ultra güvenilir performans, veri bağlantısı ve iletişim sağlayan dayanıklı, çok amaçlı verimlilik araçlarıdır. CT45 ailesi, sofistike çözümlere yatırım yapan ve bunları geliştirmek için dayanıklı, istikrarlı ve güvenli bir platform isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Honeywell’in Mobility EdgeTM platformunun en yeni nesli üzerine inşa edilen CT45 ailesi, yatırım geri dönüşünü optimize etmek için uzun süreli kullanım ömrü, güvenlik ve dayanıklılık sunar. Honeywell’in yenilikçi FlexRangeTM serisi; görüntü tarama, 13 megapiksel otomatik odaklı kamera ve 8 megapiksel ön kamera özelliği ile verileri birkaç santimetreden (inç) 10 metreye (32,8 fit) kadar mesafede hızlı ve hatasız bir şekilde yakalar. En yeni Wi-Fi 6 teknolojisiyle entegre olan CT45 XP, veri hacmini artırır ve bağlantı trafiğinin son derece yoğun olduğu bir ortamda bile ses veya video iletişimlerinde daha iyi bir deneyim sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .