55 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

8675İ

$3.50
Üstün tarama performansı, hasarlı veya düşük kaliteli barkodların bile hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. FlexRange(TM) teknolojisi, daha önce yalnızca daha hantal ve ağır el cihazlarıyla çözülebilen iş akışlarında giyilebilir verimlilik sağlamak için tarama mesafesi sağlar. Yakından uzağa sorunsuz, hızlı okuma, tüm aralığın (yakın temastan 5''e kadar %100 UPC, 10M/33''e kadar 100 mil Code 39) hızlı, sezgisel tarama tepkisine sahip olmasını sağlar. Tasarımın tüm yönlerinde 8675i ergonomi için optimize edilmiştir. Çalışma ortamında paraziti önlemek için parmağın yüksekliği en aza indirilmiştir. Kullanıcı ile temas eden tüm yüzeyler konfor, kolay ayarlama ve basit kullanım için uyarlanmıştır. Tetikli halka sağdan sola kolayca değiştirilebilir ve parmak kayışı tokası hem kullanımı kolay hem de parmaklar arasında paraziti önlemek için düşük profillidir. 8675i, halkadan eldivene anında ve alet kullanmadan dönüştürülebilir; kayışlı eldiven basit, minimaldir ve kullanıcı yelpazesini kapsayacak şekilde kolayca ayarlanabilir. Emici olmayan malzemelerden üretilen 8675i giyilebilir aksesuarların onaylı dezenfektan maddelerle temizlenmesi kolaydır. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA56

$5.00
EDA56, Android 11 üzerine kurulmuştur ve bakım sorunlarını en aza indirerek ve uzun vadeli özellik desteği sağlayarak Android 13'e* yükseltilebilir. İşletmelerin ihtiyaçlarına en uygun Android cihazlarını ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Google liderliğindeki bir girişim olan AER (Android Enterprise Recommended) ** kapsamında onaylanmıştır. Öne çıkan 5,5 inç Gorilla Glass dokunmatik ekran arayüzü ve ergonomik endüstriyel tasarımı, kullanıcı konforunu ve deneyimini büyük ölçüde geliştirmeye yardımcı olur. Hafif ve ince tasarımı, kullanıcıların cihazı tek elle kolayca kullanabilecekleri, ceplerinde taşıyabilecekleri ve tüm gün rahat edebilecekleri anlamına geliyor. 13 megapiksel arka kamera, kullanıcıların kaliteli görüntü dokümantasyonu için yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamasını sağlarken, 5 megapiksel ön kamera kullanıcıların görüntülü iletişim kurmasına olanak tanır. EDA56, Honeywell'in IH25/IH40 RFID okuyucuları ile kolayca eşleştirilebilir. Kullanıcılar, perakende ve depo envanter takibi gibi uygulamalarda büyük hacimli RFID bilgilerini hızlı bir şekilde yakalayabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

I-4212

Honeywell I-Class Mark II, yüksek hızda etiket yazdırmayı gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Son teknoloji işlemcisiyle, yüksek verimli bir yazıcıdır. Modüler tasarımı, ekleme ve/veya değiştirme seçeneklerinde kolaylık sağlayarak işletmenin büyümesi için yükseltme ve yeniden yapılandırmayı kolaylaştırır. Çok yönlü I-Class Mark II yazıcılar, çok çeşitli kağıtlarla uyumluluğu, bağlanabilirliği, emülasyon desteği ve sunduğu seçeneklerle çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılabilmektedir. 203, 300 ve 600 dpi modelleriyle eksiksiz bir yazıcı serisi sunan I-Class Mark II, orta segment endüstriyel yazıcı sınıfında nakliye, mal kabul, ürün tanımlama, eczane etiketleme ve varlık takibi gibi çeşitli uygulamalar için ideal bir çözümdür. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

LNX3

$6.00
LNX3 mobil etiket ve makbuz yazıcısı, Honeywell yazıcılarının gücünü ve güvenilirliğini endüstri standartlarını aşan bir yapıda sunar. Kullanımı kolay olan geniş 2,4 inç renkli ekranı ve tek bir düğmeye dokunarak yapılandırılabilmesi özelliğiyle dikkat çeker. Hızlı enerji tasarrufu sağlayan işlemci, güçlü yazıcı kafaları ve yüksek performanslı motorlarla desteklenir. Böylece, lider baskı hızlarına ulaşarak büyük hacimli etiket ve makbuz baskı ihtiyaçlarını daha uzun süreler aralıksız karşılayabilir. Çıkarılabilir yüksek kapasiteli pil ve hassas güç yönetim sistemi sayesinde uzun çalışma ve bekleme süreleri sağlanır. MFi, NFC eşleştirme ve Bluetooth® ile Wi-Fi seçenekleri, kolay bağlantı imkanı sunar ve Windows®, iOS ve Android™ uyumluluğuyla neredeyse tüm cihazlardan baskı alınabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

MPD31D

$1.00
MPD31D, imalat, depo, lojistik, perakende, kamu hizmetleri ve sağlık hizmetleri gibi çeşitli sektörler için uygun bir fiyata birinci sınıf performans sunan hafif bir mobil yazıcıdır. Kapsamlı bir çözüm için mobil cihazlarla uyumlu 1D, QR kodu ve görüntü baskısını destekleyen 3 inçlik bir üniteye sahiptir. Ayrıca, çeşitli kağıt türleriyle uyumlu olarak hem makbuz hem de etiket baskısını destekler. Yazıcı, IP54 toz ve nem direnci ve geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ile düşme ve yuvarlanmalara karşı test edilmiş ultra sağlam bir tasarıma sahiptir. Hızlı açılma özelliğine sahiptir ve yüksek kapasiteli bir pil ile saniyede 3,5 inç'e kadar hızda fiş yazdırabilir. Küçük boyutu ve hafifliği sayesinde taşıması kolay olan yazıcı, çeşitli akıllı terminaller ve PDA'lar ile açık entegrasyonu destekler. Medya değişimi basit ve hızlıdır, etiket ve makbuz baskı modları arasında bir dakika içinde sadece üç adımda sorunsuz geçiş sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

PX45

PX45 ve PX65 Serisi endüstriyel yazıcılar, 24 saat boyunca kritik görev uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Bu dayanıklı yazıcılar, gelişmiş bağlantı ve ağ protokolleri sunarak bugün gönül rahatlığıyla uzun vadede güvenilir, ölçeklenebilir bir çözüm sağlar. Sağlam, tamamen metal PX45 ve PX65 yazıcılar, ilk etiketten sonuncuya kadar saniyede 12 inçe kadar olağanüstü performans sunar ve arıza süresini azaltan ve bakım maliyetlerini en aza indiren özellikler içerir. Her iki sürüm de 203 veya 300 dpi çözünürlükte mevcuttur ve PX45 ayrıca hız kaybı olmadan hassas etiketleme için 406 dpi sunar. Bu, anında sonuç gerektiren değişken verilere sahip uyumluluk etiketleme uygulamaları için idealdir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

PX65

PX45 ve PX65 Serisi endüstriyel yazıcılar, 24 saat boyunca kritik görev uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Bu dayanıklı yazıcılar, gelişmiş bağlantı ve ağ protokolleri sunarak bugün gönül rahatlığıyla uzun vadede güvenilir, ölçeklenebilir bir çözüm sağlar. Sağlam, tamamen metal PX45 ve PX65 yazıcılar, ilk etiketten sonuncuya kadar saniyede 12 inçe kadar olağanüstü performans sunar ve arıza süresini azaltan ve bakım maliyetlerini en aza indiren özellikler içerir. Her iki sürüm de 203 veya 300 dpi çözünürlükte mevcuttur ve PX45 ayrıca hız kaybı olmadan hassas etiketleme için 406 dpi sunar. Bu, anında sonuç gerektiren değişken verilere sahip uyumluluk etiketleme uygulamaları için idealdir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

PX940

Mevzuat standartlarına uymama nedeniyle cezalara maruz kalan ve okunamayan barkodlar nedeniyle iade edilen gönderilere maruz kalan şirketler için geliştirilen PX940, her seferinde %100 okunabilir barkodlar yazdırır. Başarılı/kaldı ve 0,0 (F) ile 4,0 (A) arasındaki ANSI notlarıyla, belirlenen eşiği karşılamayan hatalı etiketler iptal edilir ve yeni bir etiket yeniden yazdırılır. PX940 yazıcının +/- 0,2 mm'ye (0,0079 inç) kadar yazdırma kaydı vardır. Minyatürleştirme eğilimi giderek daha küçük etiketlere baskı yapılmasını gerektiriyor. PX940, küçük etiketler üzerine uçtan uca yüksek hassasiyetle doğru şekilde baskı yapar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

THOR VM1A

$3.75
Forkliftler ve araca monteli bilgisayarlar depoların, üretimin, limanların ve intermodal ortamların günlük iş akışlarında temel araçlardır. Thor VM1A, ürün yaşam döngüsünü uzatmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için Honeywell Sentinel aracılığıyla genişletilmiş güvenlik güncellemesi desteği ile Android O'dan Android R'ye yükseltilebilir. Kompakt, ergonomik ve güçlü Thor VM1A, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak, görsel engelleri en aza indirmek ve arıza süresini azaltmak veya ortadan kaldırmak için tasarlanmış çok sayıda çığır açan özelliğe sahiptir. Zorlu forklift ortamları için sağlam bir şekilde üretilen Thor VM1A, güçlü Qualcomm® 660 işlemci, 2x2 MIMO WLAN bağlantısı, entegre klavye ve hem içeride hem dışarıda okunabilen 8 inçlik geniş dokunmatik ekrana sahiptir ve kritik verileri doğrudan forklift sürücüsünün koltuğundan erişilebilir tutar. Soğuk depolama ve dondurucu ortamlarında kullanım için isteğe bağlı bir ekran buz çözücü mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA51

$100.00
Sezgisel, modern dokunmatik ekran tasarımına sahip ScanPal EDA51-DO, bir tüketici akıllı telefonu kadar konforlu ve kullanımı kolaydır ve çalışanlarınız için herhangi bir öğrenme gereksinimini ortadan kaldırır. Ancak, aynı zamanda zorlu saha hizmetlerine ve perakende ortamlarına dayanabilecek kadar da sağlamdır. ScanPal EDA51-DO, ayrıca çalışanlarınız kadar sıkı çalışmaya da hazır. Geniş, canlı 5 inç ekran, arka ofis sistemlerinizle ve müşterilerinizle etkileşim için bol miktarda bilgi gösterilmesini sağlarken, güçlü 4.000 mAh lityum iyon pil tam vardiyalı çalışma performansına ve bunun ötesine dayanır. İnce, hafif tasarım, cihazın taşınmasını ve cebe konmasını ve tüm gün rahatça kullanılmasını kolaylaştırır. Küçük işletmeler için uygun fiyatlı ScanPal EDA51-DO, yatırımlarınızı korumanıza yardımcı olurken maliyetleri düşürür. AndroidTMO’yu çalıştırır ve işinize esneklik ve yerleşik yatırım koruması sağlayarak Android Q’ya yükseltilebilir. İşletmelerin kurumsal ihtiyaçlarına en uygun Android cihaz ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak üzere Google liderliğindeki bir girişim olan Android Enterprise Recommended tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, ScanPal EDA50 aksesuarlarıyla da geriye dönük uyumludur, mevcut pilleri ve şarj cihazlarını yeniden kullanmanızı ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürmenize olanak sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA51 HC

$2.00
Kabulden bakım noktasına kadar ScanPal™: EDA51 HC mobil bilgisayar, sağlık alanındaki hafif hizmet uygulamaları için tasarlanmıştır. ScanPal EDA51 HC bir Android™: Enterprise Recommended cihazıdır: sağlamdır, kurulumu kolaydır ve yatırım getirinizi artırmak için Android Q aracılığıyla yükseltmeleri destekler. Ayrıca, sağlık hizmetleri için özel olarak üretilmiş bir çözümün toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürür. ScanPal EDA51 HC, güçlü, entegre Honeywell tarayıcısı ile barkod hasar görmüş olsa bile bu barkod verilerini anında ve doğru bir şekilde yakalamanızı sağlar. 13 megapiksellik otomatik odaklı renkli kamera ile hasta bakımına yardımcı olmak için görüntüleri de belgeleyebilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

CK65

$2.01
CK65 mobil bilgisayar, dağıtım merkezlerinde ve üretimde çalışmaları hızlandırarak ve hatayı önleyerek tedarik zinciri verimliliğini artırır. Mevcut en uzun desteklenen yaşam döngüsü, 28 saate kadar pil ömrü ve sağlamlığı ile CK65, eski Windows® işletim sistemlerinden Android ™ platformuna geçiş yapan kullanıcılar için kolay bir yol sağlarken üretken çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. CK65 cihazı, Android 8 (O) ile başlayarak dört Android nesli için destekle geleceğe dönük yatırım koruması sağlar. Honeywell Sentinel aracılığıyla son Google yamasından sonraki iki yıla kadar güvenlik güncellemeleri de mevcuttur. İşlev tuşlu 38 veya 30 tuşlu sayısal tuş takımına sahip geniş dokunmatik ekran veya 51 tuşlu alfasayısal tuş takımı hem eski tuş merkezli hem de daha yeni dokunmatik uygulamaları destekler. Tuş takımları, zorlu ortamlarda girişe izin verir ve tüm ortamlarda verimliliği optimize eder. Sağlam yapı, sıcaklık aralığında betona birden çok 3 m (10 ft) düşmeye ve 2.000 1.0 m (3.3 ft) yuvarlanmaya dayanır.Kısa, orta veya uzun menzilli iş akışları için gelişmiş 1D / 2D tarama / veri yakalama ve ayrıca doğrudan parça markalama tarama yetenekleri mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .