Perakende

Envanter konusunda ustalaşma, satışları ilerletme ve bekleme sürelerini azaltabilmek şüphesiz işletmeniz için en büyük yatırım olmakla birlikte sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için de oldukça önemlidir.

Sağlık Sektörü

Hasta kabulden taburcu işlemlerine kadar ki tüm sürecin hatasız ve zamanında işleyişine olanak sağlayan teknoloji çözümleriyle, hasta güvenliğini ve bakım kalitesini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Depo ve Dağıtım

Verimli ve bütünleşik bir tedarik zinciri yönetimi için ürünlerinizin yanı sıra çalışanlarınızın ve deponuzun tüm operasyonel alanlarının izlenebilirliğini sağlamak gerekmektedir.

Taşımacılık ve Lojistik

İlk toplamadan teslimata kadar ki tüm yolculukta belgeleme ve izlenebilirlik müşteri memnuniyetini maksimize etmek için gerekli en kritik unsurlardır.

Enerji ve Altyapı Hizmetleri

Endüstride lider konumdaki mobil teknoloji çözümlerimiz ile enerji, telekomünikasyon ve altyapı hizmetleri sunan şirketlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor ve üstün performans ürünü cihazlarımızla benzersiz bir saha deneyimi sunuyoruz.

saha cozumleri

Saha Operasyonları

Saha operasyonlarında kesintisiz hizmet sunmak ve izlenebilirliğini sağlamak gerekmektedir. İster bakım veya yerinde destek, isterse de kuruluşunuzun güncel ve gelecekteki gereksinimleri için doğru cihazları tedarik etmeniz için gerekli tüm desteği sağlıyoruz.