Honeywell, dünya çapında teknoloji ve çevre çözümleri sağlayan köklü bir kuruluştur. 100 yılı aşkın bir süredir sektörde lider konumda bulunan firma, havacılık, otomasyon, güvenlik ve enerji alanlarında yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Honeywell, müşteri odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilirlik vizyonuyla geleceğe yönelik çözümler üretmeye devam etmektedir.

100’den fazla ülkede 10.000’den fazla iş ortağından oluşan bir ekosisteme sahip olan Zebra, iş akışlarını dijitalleştiren ve otomatikleştiren ödüllü donanım, yazılım, hizmet ve çözüm portföyü ile Fortune 100’ün %94’ü de dahil olmak üzere her ölçekten müşteriye hizmet vermektedir.

SOTI, mobilite ve IoT ile ilgili işletme açısından kritik konularda maliyeti ve karmaşıklığı azaltan, yenilikçi çözümler genişletmede başarısı kanıtlanmış lider bir firmadır. Dünyanın dört bir yanından binlerce şirketin mobil faaliyetlerini güvenli hale getirmesine, yönetmesine ve desteklemesine olanak tanımaktadır.

CEOPOS, tartım sistemleri, barkod otomasyonu ve ERP yazılımları konusunda uzman ekibiyle sektörde öncü kuruluş olmayı ilke edinmiş, verdiği hizmetlerin referansı ışığında yatırımlarını devam ettirmiş ve 3S (Satış-Servis-Sorumluluk) hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Mobilebase, 2006 yılında Ar-Ge merkezinin kurulmasının ardından on yılı aşkın bir süredir endüstriyel PDA endüstrisine odaklanarak dünya standartlarında otomatik veri tanıma ve işleme teknolojisi uzmanlığı biriktirmektedir. Mobilebase, küresel pazardaki süpermarketler, lojistik, dağıtım ve imalat endüstrilerindeki çok uluslu şirketler ve dünyanın en büyük fabrika ve depoları dahil olmak üzere tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler sunmaktadır.

TSC Printronix Auto ID, yenilikçi termal etiket baskı çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. 1991 yılında kurulan şirket, ISO sertifikalı üretim tesislerine sahiptir ve dünya çapında100’den fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket, mobil, masaüstü, endüstriyel ve kurumsal sınıf barkod etiket yazıcıları, RFID yazıcıları, entegre barkod etiket denetim sistemleri, baskı motorları, gelişmiş yazıcı yazılımı, standart ve özel etiketler ve ribonlar dahil olmak üzere çok çeşitli barkod etiket baskı çözümleri sunmaktadır.

Xprinter Group, Ar-Ge, üretim, satış ve servisi entegre eden lider bir uluslararası yazıcı kuruluşudur. Ürün serileri arasında termal fiş yazıcı, barkod yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, taşınabilir yazıcı, kiosk yazıcı, Android yazıcı, bulut yazıcı, kişisel / ev akıllı yazıcılar ve ilgili temel bileşenler bulunmaktadır.

Samsung, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biridir. 1938 yılında Güney Kore’de kurulan firma, yenilikçi tasarımları, yüksek kaliteli ürünleri ve güçlü küresel varlığı ile dünya genelinde geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Teknoloji alanındaki sürekli ilerlemesi ve sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarıyla da önemli bir marka olarak öne çıkmaktadır.

images (1)

Datalogic, barkod okuyucular, mobil bilgisayarlar, algılama, ölçüm ve güvenlik sensörleri, RFID görüntü ve lazer işaretleme sistemlerinin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış, otomatik veri yakalama ve süreç otomasyonu pazarlarında küresel bir liderdir. Datalogic çözümleri, tüm değer zinciri boyunca Perakende, Üretim, Taşımacılık ve Lojistik ve Sağlık Hizmetleri endüstrilerindeki süreçlerin verimliliğini ve kalitesini artırmaya yardımcı olmaktadır.

M3 Mobile, AIDC (Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama) pazarı için endüstriyel bir el cihazı (El Terminali, Sağlam Mobil Bilgisayar) üreticisidir. Lojistik / Dağıtım sektöründe envanter yönetimi, Kamu Tesislerinde (elektrik, su, gaz) yönetim ve Kamu Kurumlarında (Postaneler, Okullar, Kütüphaneler, Hastaneler vb.) varlık yönetimi için kullanılır.

2006 yılında kurulan UROVO TECHNOLOGY CO., LTD. dünyanın önde gelen IoT endüstriyel dijital çözüm sağlayıcısıdır. UROVO, akıllı veri terminalleri, akıllı ödeme terminalleri ve özel yazıcıların tasarımı, Ar-Ge’si, üretimi ve satışına odaklanmaktadır. Teknoloji ve inovasyondan güç alarak, lojistik, perakende, finans, tıbbi bakım, üretim, devlet, ulaşım ve diğer sektörlerdeki müşteriler için dijital çözümler sunmaktadır.

1979 yılında Tayvan’da kurulan Unitech Electronics (TWSE:3652), 40 yılı aşkın deneyimiyle küresel bir AIDC (Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama) teknolojileri sağlayıcısıdır. Unitech, kurumsal mobil bilgisayarlar, dayanıklı el PDA’ları, endüstriyel tabletler, barkod tarayıcılar, RFID okuyucular ve IoT çözümleri gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

1993’te Çin’in Shenzhen şehrinde kurulan Hytera Communications Corporation Limited (002583.SZ), Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören özel bir şirkettir. Dünya çapında dokuz Ar-Ge merkezi bulunan Hytera, kamu kuruluşları, kamu güvenliği kurumları ve ulaşım, petrol ve gaz ve diğer birçok sektörden müşterilere yenilikçi Profesyonel Mobil Radyo (PMR) iletişim çözümleri sunan lider bir küresel sağlayıcıdır.

SEWOO, yazıcı sektöründeki sürekli Ar-Ge yatırımları ile üstün kalitede güvenilir ürünler sunmakta ve 2002 yılından bu yana dünya çapında 40 ülkede toplam baskı çözümü liderlerinden biri haline gelmektedir. Ürün grupları; POS, Mobil, Etiket ve RFID yazıcıları Perakende, Konaklama ve AIDC endüstrisindeki değişen pazar taleplerini karşılamaktadır.

Argox, otomatik tanıma ve veri toplama çözümleri sağlayan lider bir şirkettir. 1996 yılında Tayvan’da kurulan firma, barkod yazıcılar, barkod tarayıcılar ve mobil bilgisayarlar gibi ürünlerle müşterilerinin iş süreçlerini optimize etmeye yardımcı olmaktadır. Argox’un kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi, perakende, lojistik, sağlık, üretim ve diğer birçok sektörde başarıyla kullanılmaktadır.

Getac, 1989 yılında savunma elektroniği sağlamak üzere GE Havacılık ile ortak bir girişim olarak kurulmuştur. Bugün Getac’ın faaliyetleri arasında savunma, polis, itfaiye, kamu hizmetleri, otomotiv, üretim, nakliye ve lojistik için dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, dayanıklı tabletler, yazılım ve mobil video çözümleri bulunmaktadır.

Jabra, ses çözümleri konusunda öncü bir şirkettir. Profesyonel ve tüketici pazarları için geliştirdiği yüksek kaliteli kulaklıklar, hoparlörler ve iletişim cihazlarıyla kullanıcıların iş ve günlük yaşamlarını zenginleştirir. Yenilikçi tasarımları, üstün ses performansı ve kablosuz teknolojileriyle Jabra, müşterilerine mükemmel kullanıcı deneyimleri sunar.

DOOGEE, üretim sürecinden ürün prototipleme, tasarım, test aşamasına ve seri üretime kadar ekipmanın sıkı kontrolüne odaklanır; böylece optimal bir kullanıcı deneyimine olanak tanıyan çeşitli cihaz çözümleri geliştirir.

logo
Mindeo, el tipi barkod okuyucular kablosuz barkod okuyucular, tarama motorları, görüntü platformu, hafif veri terminali vb. dahil olmak üzere barkod tarama cihazları tasarlama, geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmış prestijli bir yüksek teknoloji şirketidir. Uygulama alanları imalat, perakendecilik, posta, lojistik ve tıbbi hizmetlerdir.