105 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

EDA56

$5.00
EDA56, Android 11 üzerine kurulmuştur ve bakım sorunlarını en aza indirerek ve uzun vadeli özellik desteği sağlayarak Android 13'e* yükseltilebilir. İşletmelerin ihtiyaçlarına en uygun Android cihazlarını ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Google liderliğindeki bir girişim olan AER (Android Enterprise Recommended) ** kapsamında onaylanmıştır. Öne çıkan 5,5 inç Gorilla Glass dokunmatik ekran arayüzü ve ergonomik endüstriyel tasarımı, kullanıcı konforunu ve deneyimini büyük ölçüde geliştirmeye yardımcı olur. Hafif ve ince tasarımı, kullanıcıların cihazı tek elle kolayca kullanabilecekleri, ceplerinde taşıyabilecekleri ve tüm gün rahat edebilecekleri anlamına geliyor. 13 megapiksel arka kamera, kullanıcıların kaliteli görüntü dokümantasyonu için yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamasını sağlarken, 5 megapiksel ön kamera kullanıcıların görüntülü iletişim kurmasına olanak tanır. EDA56, Honeywell'in IH25/IH40 RFID okuyucuları ile kolayca eşleştirilebilir. Kullanıcılar, perakende ve depo envanter takibi gibi uygulamalarda büyük hacimli RFID bilgilerini hızlı bir şekilde yakalayabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

THOR VM1A

$3.75
Forkliftler ve araca monteli bilgisayarlar depoların, üretimin, limanların ve intermodal ortamların günlük iş akışlarında temel araçlardır. Thor VM1A, ürün yaşam döngüsünü uzatmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için Honeywell Sentinel aracılığıyla genişletilmiş güvenlik güncellemesi desteği ile Android O'dan Android R'ye yükseltilebilir. Kompakt, ergonomik ve güçlü Thor VM1A, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak, görsel engelleri en aza indirmek ve arıza süresini azaltmak veya ortadan kaldırmak için tasarlanmış çok sayıda çığır açan özelliğe sahiptir. Zorlu forklift ortamları için sağlam bir şekilde üretilen Thor VM1A, güçlü Qualcomm® 660 işlemci, 2x2 MIMO WLAN bağlantısı, entegre klavye ve hem içeride hem dışarıda okunabilen 8 inçlik geniş dokunmatik ekrana sahiptir ve kritik verileri doğrudan forklift sürücüsünün koltuğundan erişilebilir tutar. Soğuk depolama ve dondurucu ortamlarında kullanım için isteğe bağlı bir ekran buz çözücü mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

Zebra VC8300

$3.20
VC8300, en zorlu ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Araç operatörlerinizin ihtiyaç duyduğu her noktaya kolaylıkla ulaşabilen bu cihaz, deponuzun içinden dışarıdaki açık depoya, yükleme alanına ve hatta dondurucuya kadar her yere güvenle gidebilir. Cihaz, mevcut yeşil ekran uygulamalarınızı hemen çalıştırabilir, böylece üretim artışı için bekleme süresi ortadan kalkar. Geniş, 8 inçlik ekranı, grafik yoğunluğu olan etkileşimli uygulamalar için ideal bir görüntüleme alanı sunar. En iyi ekran çözünürlüğü ve parlaklığıyla her türlü ışık ortamında kolayca görülebilir. Ayrıca, kapasitif dokunmatik ekranı sayesinde eldiven kullanımı bile sorunsuzdur. Güçlü 8 çekirdekli işlemci, önceki nesil cihazlara göre 8 kat daha fazla RAM ve 32 kat daha fazla flaş bellek sunar, böylece üstün performans elde edebilirsiniz. Gelişmiş bellek mimarisi sayesinde bellek süresi 10 kat daha uzundur. VC8300, toz ve su geçirmez IP66 dereceli muhafaza ve yalıtılmış konnektörlerle donatılmıştır, ayrıca aşırı sıcaklık, şok ve titreşim testlerinden başarıyla geçerek en zorlu ortamlar için hazır hale getirilmiştir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA51

$100.00
Sezgisel, modern dokunmatik ekran tasarımına sahip ScanPal EDA51-DO, bir tüketici akıllı telefonu kadar konforlu ve kullanımı kolaydır ve çalışanlarınız için herhangi bir öğrenme gereksinimini ortadan kaldırır. Ancak, aynı zamanda zorlu saha hizmetlerine ve perakende ortamlarına dayanabilecek kadar da sağlamdır. ScanPal EDA51-DO, ayrıca çalışanlarınız kadar sıkı çalışmaya da hazır. Geniş, canlı 5 inç ekran, arka ofis sistemlerinizle ve müşterilerinizle etkileşim için bol miktarda bilgi gösterilmesini sağlarken, güçlü 4.000 mAh lityum iyon pil tam vardiyalı çalışma performansına ve bunun ötesine dayanır. İnce, hafif tasarım, cihazın taşınmasını ve cebe konmasını ve tüm gün rahatça kullanılmasını kolaylaştırır. Küçük işletmeler için uygun fiyatlı ScanPal EDA51-DO, yatırımlarınızı korumanıza yardımcı olurken maliyetleri düşürür. AndroidTMO’yu çalıştırır ve işinize esneklik ve yerleşik yatırım koruması sağlayarak Android Q’ya yükseltilebilir. İşletmelerin kurumsal ihtiyaçlarına en uygun Android cihaz ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak üzere Google liderliğindeki bir girişim olan Android Enterprise Recommended tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, ScanPal EDA50 aksesuarlarıyla da geriye dönük uyumludur, mevcut pilleri ve şarj cihazlarını yeniden kullanmanızı ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürmenize olanak sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA51 HC

$2.00
Kabulden bakım noktasına kadar ScanPal™: EDA51 HC mobil bilgisayar, sağlık alanındaki hafif hizmet uygulamaları için tasarlanmıştır. ScanPal EDA51 HC bir Android™: Enterprise Recommended cihazıdır: sağlamdır, kurulumu kolaydır ve yatırım getirinizi artırmak için Android Q aracılığıyla yükseltmeleri destekler. Ayrıca, sağlık hizmetleri için özel olarak üretilmiş bir çözümün toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürür. ScanPal EDA51 HC, güçlü, entegre Honeywell tarayıcısı ile barkod hasar görmüş olsa bile bu barkod verilerini anında ve doğru bir şekilde yakalamanızı sağlar. 13 megapiksellik otomatik odaklı renkli kamera ile hasta bakımına yardımcı olmak için görüntüleri de belgeleyebilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

PNC560

$3.50
Hytera PNC560, saha çalışanlarının her koşulda güvenli, güvenilir ve verimli iletişim sağlamalarını hedefleyen bir iletişim aracıdır. Bu özel tasarlanmış bu cihaz, 5G teknolojisinin gücünü kullanarak süper hızlı veri iletimi sunar ve gruplar arası ve acil durum iletişimi gibi anlık sesli iletişim gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılar.Süper yüksek hız ve düşük gecikme süresi ile 5G/LTE ağı üzerinden görev açısından kritik bas-konuş (MCPTT) özelliği sunar. Bu sayede ekip üyeleri anında iletişim kurabilir ve iş birliği yapabilir.Büyük dokunmatik ekranı ile kullanıcıların bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemelerini sağlar. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.IP68 toz ve su geçirmezlik derecesi ile saha çalışmaları için güvenli ve uzun uzun ömürlü bir kullanım sağlar. ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .

TC52/TC57

$2.00
Gelişmiş barkod okuma teknolojisi ve PRZM Akıllı Görüntüleme sayesinde, barkod ne durumda olursa olsun, Digimarc dahil, basılı ve elektronik 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı okur. Genişletilmiş çalışma menzili ve büyük görüntüleme alanı çalışanlara barkodları daha yakından veya daha uzaktan okutma imkanı sunarken, her yönde okuma özelliği gerçek bir göster ve okut performansı sağlar; cihazı barkodla hizalamak gerekmez. PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 14 saatlik etkileyici bir pil gücü sunar— en uzun vardiyalar için yeterli güce sahiptir. Warm Swap modu sayesinde, cihazı veya uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan, piller hızlı ve kolay şekilde değiştirilebilir. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde, piller daha kısa sürede tam şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir. 5 inçlik ekran, grafik yoğunluklu, sezgisel uygulamalar için geniş bir ekran alanı sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

CK65

$2.01
CK65 mobil bilgisayar, dağıtım merkezlerinde ve üretimde çalışmaları hızlandırarak ve hatayı önleyerek tedarik zinciri verimliliğini artırır. Mevcut en uzun desteklenen yaşam döngüsü, 28 saate kadar pil ömrü ve sağlamlığı ile CK65, eski Windows® işletim sistemlerinden Android ™ platformuna geçiş yapan kullanıcılar için kolay bir yol sağlarken üretken çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. CK65 cihazı, Android 8 (O) ile başlayarak dört Android nesli için destekle geleceğe dönük yatırım koruması sağlar. Honeywell Sentinel aracılığıyla son Google yamasından sonraki iki yıla kadar güvenlik güncellemeleri de mevcuttur. İşlev tuşlu 38 veya 30 tuşlu sayısal tuş takımına sahip geniş dokunmatik ekran veya 51 tuşlu alfasayısal tuş takımı hem eski tuş merkezli hem de daha yeni dokunmatik uygulamaları destekler. Tuş takımları, zorlu ortamlarda girişe izin verir ve tüm ortamlarda verimliliği optimize eder. Sağlam yapı, sıcaklık aralığında betona birden çok 3 m (10 ft) düşmeye ve 2.000 1.0 m (3.3 ft) yuvarlanmaya dayanır.Kısa, orta veya uzun menzilli iş akışları için gelişmiş 1D / 2D tarama / veri yakalama ve ayrıca doğrudan parça markalama tarama yetenekleri mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

Doogee S61 / S61 PRO

$1.00

Doogee S61, güçlü donanım özellikleri ve dayanıklı tasarımıyla öne çıkan bir akıllı telefondur. MediaTek'in Helio G35 işlemcisi, sekiz çekirdekli yapısı ve 2.3GHz hızıyla yüksek performans sunar. 6.0 inç IPS HD+ ekranı, canlı renkler ve keskin görüntüler sunarak görsel deneyimi zenginleştirir. Yapay zeka destekli çift kamera sistemi, 20MP gece görüşü kamerasıyla birleşerek yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekme imkanı sunar. Ayrıca, SONY® IMX350 20MP gece görüşü kamerası ile düşük ışık koşullarında mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

S61'in büyük 5180mAh pil kapasitesi, uzun pil ömrü sağlar ve günlük kullanımınızı rahatlıkla karşılar. 6GB RAM ve 64GB dahili depolama, yüksek performanslı ve geniş veri depolama kapasitesi sunar. Cihaz, IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikaları ile suya, toza ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Parmak izi entegre güç tuşu, cihazınıza hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlarken Corning Gorilla Glass ekran koruması, ekranın çizilmelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Android 12.0 işletim sistemine sahip Doogee S61, güçlü özellikleri ve dayanıklılığıyla iş ve günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için mükemmel bir seçenektir.

Ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .

PNC460

$1.00
Hytera PNC460, işyerinizde akıllı telefonun işlevselliği ile Hücresel Veri Üzerinden Bas-Konuş (PoC) telsiz özelliklerini bir araya getirerek ekibinizin daha sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Hem güvenilir hem de dayanıklı olan PNC460, her türlü zorlu iş ortamına meydan okuyacak bir tasarıma sahiptir. Android 12 işletim sistemi ile güçlendirilen bu cihaz, yüksek ışık, gürültü ölçer, eğim ölçer, yükseklik ölçer, dikey, adım sayar ve derece ölçer gibi çok yönlü Hytera geliştirilmiş araçlarını da kullanarak işlerinizi daha verimli ve kolay hale getirebilirsiniz. Lojistik, taşımacılık, elektrik ve daha birçok sektördeki profesyoneli verimliliğini arttırarak iş süreçlerini optimize etmeye yardımcı olur. ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .

MC9300

$2.50
Şimdiye kadar üretilen en sağlam MC9000 Serisidir, dondurucu dahil tüm ortamlarda neredeyse sınıfındaki tüm cihazlardan daha dayanıklıdır. Yeni Mobility DNA çözümleri cihaz, işletim sistemi güvenliği ve pil yönetimini kolaylaştırıyor ve her zamankinden daha iyi ve güçlü kablosuz bağlantılar sunuyor. Kutudan çıktığı anda itibaren mevcut TE uygulamalarınızı da çalıştırabildiği için, Android'e geçiş her zamankinden daha kolay. Ultra güçlü 8 çekirdekli işlemci, 8 kat fazla RAM ve 16 kat fazla Flaş belleği sayesinde, MC9200 tüm ses ve veri uygulamalarınızda üstün performans sunar. 2x2 Çoklu Kullanıcı Çoklu Girdi Çoklu Çıktı (MU-MIMO) teknolojisi ve WorryFree WiFi ile, ücretsiz bir Mobility DNA aracı gelişmiş WiFi menziline ve hızına, neredeyse anlık uygulama yanıt sürelerine, benzersiz dolaşım, üstün ses kalitesi ve ağ diyagnostiğine sahip olursunuz ve WiFi ağınızı üstün performansta tutmanıza yardımcı olur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EDA61K

$100.00
Honeywell ScanPal ™ EDA61K, işletmelerin iç veya dış mekan depolarında, dağıtım merkezlerinde ve perakende arka odalarında otomatik ve hatasız iş akışlarını otomatikleştirmeye yardımcı olan sağlam, anahtarlı bir mobil bilgisayardır. İki ila üç vardiya süren bir pil ve kullanıcı yorgunluğunu en aza indiren hafif, ergonomik olarak dengeli bir tasarıma sahip olan EDA61K, malzemenin yoğun sezonda bile gün boyu sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı olur. Hem 34 tuşlu sayısal hem de 47 tuşlu alfa sayısal tuş takımı seçenekleriyle ve birkaç santimetreden 15 metreye kadar okuyan tarama motorları seçenekleriyle sunulan EDA61K, çoğu uygulama için uygun yapılandırmalarda mevcuttur. EDA61K, birçok ülkede 4G LTE hücresel destek ile birlikte gelir ve bazı durumlarda Wi-Fi altyapısının ortadan kaldırılmasını mümkün kılar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .