47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

ZT111

Etiketleme ihtiyaçlarınız bir masaüstü yazıcının sunabileceğinden fazlasını gerektirdiğinde ve endüstriyel bir yazıcı eklemek istediğinizde, bütçe ve kalite arasında ödün vermek zorunda kalmayın. Zebra ZT111 ile ödün vermeniz gerekmez. Bugün ve yarın, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ihtiyacınız olan doğru özelliklere doğru fiyata sahip olun. Çalışmayı kolaylaştıran yüksek baskı hızları, yerleşik bilgi ve zaman kazandıran araçlarla üretkenliğinizi koruyun. Ve yükseltilebilirlik ile yatırımınızı geleceğe hazır hale getirin. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

ZT231

Talepler artıyor ve takvim daralıyor. Kesintisiz çalışacak baskı özelliklerine sahip misiniz? ZT231, Zebra'dan beklediğiniz uzun ömürlü kaliteyi ve doğru özelliklerin başarılı kombinasyonunu doğru fiyata sunar. Yüksek baskı hızları, yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, geniş renkli dokunmatik ekran, geleceğe yönelik tasarım ve daha fazlası – hepsi yer tasarrufu sağlayan tek bir cihazda. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda RFID, kablosuz bağlantı ve medya işleme özellikleri gibi isteğe bağlı özellikler ekleyin. Dahası var. İşinizi kolaylaştırmak için yerleşik zekaya ve durdurulamaz benzersiz bir güvenlik elde edin. Zebra değeri böyle tanımlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

ZT231R

Günümüzün tedarik zinciri, gerçek zamanlı çok kanallı izlenebilirlik, uçtan uca şeffaflık ve sıkı güvenlik ve uyumluluk ihtiyacını artırıyor. Aynı zamanda, üretim maliyetleriniz artıyor ve zaman çizelgeleriniz daralıyor. RFID ile rekabetçi kalın. Zebra'nın alan tasarrufu sağlayan bir hacme sahip ZT231 RFID ürünü, daha fazla izleme yetenekleri ve verimlilik için uygun fiyatlı, kaliteli UHF RFID baskı ve kodlamayı sunar. RFID'de yeni misiniz? Zebra'nın kullanımı kolay RFID teknolojisine adapte olmak kolaydır. Basit kurulum için sihirbazlara erişin. Ön test veya karmaşık yerleştirme yönergeleri olmadan medyayı dakikalar içinde otomatik olarak kalibre edin. Takip ihtiyaçlarınız artarken, eşsiz RFID portföyümüz tarafından desteklendiğinizi bilin. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

ZT400

Dayanıklı Zebra ZT400 Serisi yazıcılarla kritik operasyonlarınızı verimli bir şekilde sürdürün. ZT400, değişkenliği, kullanım kolaylığını ve performansı yeni bir seviyeye taşıyan üstün teknoloji sunar. Üç baskı çözünürlüğü ve iki baskı genişliği modeline sahip olan ZT400 Serisi üretim, nakliye ve lojistik, perakende ve daha birçok sektörde çeşitli uygulamalar için uygundur. Büyük renkli dokunmatik ekranı kullanarak yazıcının durumunu bir bakışta görün ve ayarları çabucak yapın. Sahada kurulabilir bağlanabilirlik, medya işleme ve RFID seçenekleri, ihtiyaçlarınız değiştikçe yeni özellikler eklemenize izin verir. BT departmanınız da Zebra’nın hepsi Link-OS® destekli Print DNA uygulama, yardımcı araçlar ve geliştirici araçları süiti sayesinde ZT400 yazıcıların entegrasyon ve yönetiminin son derece kolay olduğunu görecek. Sonuç? ZT400 bugünün ve yarının endüstriyel baskı ihtiyaçlarınıza cevap veren çok yönlülük, güvenilirlik ve performans. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

ZT510

Performansla fiyat arasındaki ideal dengeyi bulmak üzere tasarlanmış olan ZT510, endüstriyel bir yazıcıda gereksinim duyduğunuz ana özellikleri ekonomik bir fiyata sunar. Sektör lideri öncülü Zebra® 105SLPlus™ yazıcının sunduklarını geliştiren ZT510, denenmiş, dayanıklı bir tasarım ve konstrüksiyonun yanı sıra, gelişmiş yönetim ve izleme özellikleri sunar. Bu da, olağanüstü bir fiyata operasyonlarınızın bugün pürüzsüzce çalışması için gereken 7x24 güvenilirliğin yanı sıra, önümüzdeki yıllarda karşınıza çıkacak her türlü zorlukla baş edebilmenizi sağlayacak uzun ömür ve gelişmiş işlevselliği elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

ZT600 Serisi

Sektör lideri Xi Serisi öncüllerinin mirasını geliştiren ZT610 ve ZT620, kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda sağlam dayanıklılık ve olağanüstü performansı birleştiriyor. Bu yeni nesil güçlü cihazlar, hızla gelişen iş teknolojisi ortamında ilerlemenize yardımcı olmak için tasarlandı. Dolayısıyla, ister artan üretim hattı talepleri, ister artan operasyonel karmaşıklıklar, farklı sistemlerin entegrasyonu veya yatırım maliyetlerinin kontrol edilmesiyle ilgileniyor olun, ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar bugün ve gelecek yıllarda ihtiyaçlarınızı karşılar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

TC52/TC57

$1.00
Gelişmiş barkod okuma teknolojisi ve PRZM Akıllı Görüntüleme sayesinde, barkod ne durumda olursa olsun, Digimarc dahil, basılı ve elektronik 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı okur. Genişletilmiş çalışma menzili ve büyük görüntüleme alanı çalışanlara barkodları daha yakından veya daha uzaktan okutma imkanı sunarken, her yönde okuma özelliği gerçek bir göster ve okut performansı sağlar; cihazı barkodla hizalamak gerekmez. PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 14 saatlik etkileyici bir pil gücü sunar— en uzun vardiyalar için yeterli güce sahiptir. Warm Swap modu sayesinde, cihazı veya uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan, piller hızlı ve kolay şekilde değiştirilebilir. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde, piller daha kısa sürede tam şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir. 5 inçlik ekran, grafik yoğunluklu, sezgisel uygulamalar için geniş bir ekran alanı sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

MC9300

$100.00
Şimdiye kadar üretilen en sağlam MC9000 Serisidir, dondurucu dahil tüm ortamlarda neredeyse sınıfındaki tüm cihazlardan daha dayanıklıdır. Yeni Mobility DNA çözümleri cihaz, işletim sistemi güvenliği ve pil yönetimini kolaylaştırıyor ve her zamankinden daha iyi ve güçlü kablosuz bağlantılar sunuyor. Kutudan çıktığı anda itibaren mevcut TE uygulamalarınızı da çalıştırabildiği için, Android'e geçiş her zamankinden daha kolay. Ultra güçlü 8 çekirdekli işlemci, 8 kat fazla RAM ve 16 kat fazla Flaş belleği sayesinde, MC9200 tüm ses ve veri uygulamalarınızda üstün performans sunar. 2x2 Çoklu Kullanıcı Çoklu Girdi Çoklu Çıktı (MU-MIMO) teknolojisi ve WorryFree WiFi ile, ücretsiz bir Mobility DNA aracı gelişmiş WiFi menziline ve hızına, neredeyse anlık uygulama yanıt sürelerine, benzersiz dolaşım, üstün ses kalitesi ve ağ diyagnostiğine sahip olursunuz ve WiFi ağınızı üstün performansta tutmanıza yardımcı olur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

TC21/TC26

$100.00
Su geçirmez, toz geçirmez, beton zemine düşme, kar, yağmur, ısı ve dondurucu soğuk: TC21/TC26 hepsiyle baş eder. Ekran ve barkod okuyucu çıkış penceresi Gorilla Glass ile güçlendirilmiştir. Daha zorlu ortamlarda çalışsanız dahi endişelenmenize gerek yok - isteğe bağlı koruyucu sistem, 5 fitten/1,5 metreden beton zemine düşmeye dahi dayanıklıdır. TC21/TC26, 1.8 GHz veya 2.2 GHz ileri düzey Qualcomm octa-core işlemci seçenekleri sayesinde en zorlu uygulamalarda bile kullanıcıların ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi sunar. TC21/TC26, Apple VAS ve Google Smart Tap desteği sayesinde tüketici akıllı telefonlarındaki Apple veya Google cüzdan uygulamalarında saklanan bilet, sadakat kartı, hediye kartı, biniş kartı ve daha fazlasını okuyabilir. VoLTE hücresel bağlantı üzerinden üstün ses kalitesi sunar, Zebra’nın gelişmiş VoWiFi teknolojisi (Mobility DNA Kurumsal lisansıyla birlikte verilir) tüm Wi-Fi ses uygulamalarınızda üstün ses kalitesi sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

MC3300

$100.00
Yeni MC3300 kapasiteleri, süreçleri düzene koymanıza ve üretkenliği artırmanıza da izin verir. Bu sınıfının en iyisi cihaz, hafif, ergonomik bir tasarıma, geniş dokunmatik ekrana, çeşitli tuş takımı seçeneklerine, rakipsiz barkod okuma performansı ve daha fazlasına sahiptir. MC3300, çoklu şekil faktörleri sayesinde rakipsiz değişkenlik ve esneklik sunar. Genişletilmiş menzilli SE4850 görüntüleyici, eldeki barkodları 3 inç/7,62 cm mesafesi kadar yakından ve deponuzun en üst raflarındaki barkodları 70 fit/21,4 m mesafeden okutabilir. Sektör lideri bir görüş alanı çok büyük barkodların bile yakın mesafeden okunmasını sağlar. Üç adet standart menzilli barkod okuma seçeneği mevcuttur: 1/2 Boyutlu SE4750SR, ardından gelen SE4770 modeli ve 1 Boyutlu SE965 lazer barkod okuyucu. MC3300, buna ek olarak premium modellerde, yüksek çözünürlüklü görsel yakalama için 13MP’lik bir arka kameraya da sahiptir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

TC53/TC58

$100.00
Wi-Fi 6E ve CBRS (yalnızca ABD) dahil en son mobil teknoloji geliştirmeleriyle donatılmış dayanıklı yalnızca Wi-Fi TC53 Mobil Bilgisayar, SE4720 1 Boyutlu / 2 Boyutlu Tarama Motoru veya IntelliFocus™ teknolojisine sahip SE55 1 Boyutlu / 2 Boyutlu Gelişmiş Menzilli Tarama Motoruna, Device Tracker, Workstation Connect çözümü, Zebra'nın Dimensioning™ Sertifikalı Mobil Parsel ve Mobility DNA araçlarına sahiptir ve bunlar TC53'ü dört duvar içinde çalışan yeni nesil veri toplama cihazına dönüştürür. Microsoft Teams tarafından şimdi Walkie Talkie uygulamasını çalıştırmak üzere onaylanmıştır. Zebra'nın PowerPrecision+ standart 4400 mAh ve genişletilmiş 6600 mAh pilleriyle pilleri daha iyi yönetmek için tam vardiya yeten güç ve zeka elde edin. 16 MP entegre kamera, sınıfının en yüksek çözünürlüğünü sunar. İsteğe bağlı Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ile olay kanıtı, teslimat kanıtı ve daha fazlasını belgelemek için keskin, ayrıntılı fotoğraflar çekmek kolaydır. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

MC2200/MC2700

$100.00
Personeliniz ister depo, üretim veya satış bölümünde, ister limanda veya tersanede çalışsın, ister ürün satışı, ister ekipman onarımı yapsın, mobil bilgisayar üretkenliği ve görevleri hatasız yapmayı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Gelişmiş endüstriyel tasarım yüksek konfor ve kullanım kolaylığı sunar. Entegre dokunmatik ekran ve tuş takımı bugünün çevre dostu ve geleceğin dokunmatik uygulamalarını destekler. MC2200 ya da MC2700 cihazınızı, ergonomi veya barkod okuma performansından ödün vermeden tabanca tipi cihazlara dönüştürün. Tetik kolu aksesuarını takmanız yeterlidir, alet gerekmez. Elektronik aksam tetik kolunda olduğu için diğer tetik kollarının aksine barkod okutma hızını etkilemez. El pozisyonları ve hareketleriyle ilgili saatler süren yoğun çalışmalar, Zebra’nın tabanca tipi cihazlarının en yoğun barkod okuma görevlerine getirdiği aynı konfor düzeyine sahip üstün ergonomiyi sağladı. Kol takıldığında hoparlör ve opsiyonel kamera dahil tüm özellikler kullanılabilir. Tetik üç milyon atım oranına sahip olduğundan uzun yıllar kullanılabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .