Gösterilen sonuç sayısı: 6

C6000

$1.00
Chainway C6000 el terminali, endüstriyel kullanım için tasarlanmış bir mobil cihazdır. Çoklu işlevsellik ve dayanıklılık özellikleri sayesinde, depolama, lojistik, üretim, perakende ve sağlık gibi birçok sektörde işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir. Cihaz, 4 inç kapasitif dokunmatik ekranı, kullanıcı dostu arayüzü ve 4000mAh pil kapasitesiyle uzun süreli çalışma için optimize edilmiştir. Cihaz, barkod okuma, RFID, NFC, kamera ve GPS gibi çeşitli veri toplama yöntemleriyle donatılmıştır. Bunlar, ürün takibi, stok yönetimi, envanter sayımı ve kargo yönetimi gibi işlemleri kolaylaştırır. Ayrıca, 4G LTE, Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleri de sunar, bu sayede cihazın veri iletişimi ve iş akışı yönetimi açısından daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Cihazın dayanıklılığı da öne çıkan özelliklerinden biridir. IP67 sertifikasıyla korunan C6000, suya, toza ve darbelere dayanıklıdır. Bu sayede, zorlu ortamlarda kullanıldığında bile cihazın performansından ödün verilmez. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

C61

$1.00
Chainway C61, sağlam performansa sahip yeni nesil bir el tipi bilgisayardır. Android 9/11 işletim sistemi ve Qualcomm Octa-Core işlemci ile donatılmıştır. 27 tuşlu / 37 tuşlu / 47 tuşlu isteğe bağlı tuş takımını, tetik kolu gibi zengin aksesuarları destekler ve güçlü çıkarılabilir bataryası özellikler arasındadır. Ayrıca, isteğe bağlı barkod tarama, RFID, NFC vb. özellikleriyle de sunulmaktadır. Bu mobil bilgisayar, lojistik, depolama, perakende vb. uygulamalar için kullanılabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

C66

$1.00
Chainway C66, yüksek ölçüde genişletilebilir büyük ekranlı bir sağlam el tipi bilgisayardır. Qualcomm Octa-Core işlemci ve Android 9 / 11 işletim sistemiyle donatılmış olan C66, 5,5 inç HD ekran, barkod tarama ve NFC fonksiyonlarıyla birlikte gelir. Cihaz, yüksek genişletilebilirliği için hızlı şarj ve UHF kaydırağı destekler. Premium Android 11 sürümü, opsiyonel parmak izi tanıma, hacim ölçümü ve yerleşik UHF fonksiyonları ve Wi-Fi 6 desteği sunar. Bu, lojistik, depo, imalat, perakende vb. uygulamalardaki ihtiyaçları tamamen karşılayacak daha yüksek veri geçişi ve güvenlik sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

C70

$1.00
Chainway C70 Android medikal el terminali , güçlü dört çekirdeklik işlemcisi, 4G, Bluetooth, Çift Bant Wifi kablosuz bağlantı özellikleri, NFC temassız kart okuyabilme özelliklerinin yanı sıra, 5.2" geniş ekran, 1.8 metre düşme dayanıklılığı ve IP67 Toz/Su koruma seviyesi ile hastane ve sağlık kuruluşu çalışanlarının verimliliğini artırarak rahat ve güvenilir bir çalışma performansı sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

C75

$1.00
Chainway C75 Android terminal, mobil baskı özellikleri sunan, ayrıcalıklı bir el terminalidir. Termal yazıcı, çeşitli yazıcı motorlarını destekler ve hem etiket hemde fiş yazdırır. Verileri şifrelemek için dahili çift PSAM kart yuvası bulunmaktadır. Taşınabilir ve dayanıklı olan bu cihaz, perakende, sağlık, otopark, vb. gelişmiş veri toplama ve mobilite ihtiyaçlarınız için mükemmel ve çok amaçlı bir çözümdür. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

C90

$1.00
Chainway C90, son derece güçlü performans sergileyen, yeni geliştirilmiş, hafif ve taşınabilir bir el terminalidir. Android 10 işletim sistemi ve yüksek performanslı octa-core işlemci ile oluşturulmuş olup güçlü bir sistem yapılandırmasına sahiptir. Olağanüstü barkod tarama, sağlam WiFi performansı, NFC, ön ve arka kameralar gibi zengin işlevsellik özellikleri sayesinde en iyi fiyat-performans oranına sahiptir. Tüm bunlar, C90'ın lojistik, depolama, perakende, varlık takibi vb. geniş bir endüstri yelpazesinde mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlar ve müşterilere işletme ve yönetim seviyelerini önemli ölçüde iyileştirme yardımcı olur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .