Gösterilen sonuç sayısı: 11

Black

$1.00
M3 BLACK, 1 GHz CPU'ya sahip, Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi ile çalışan, IP67 derecelendirme özelliğine sahip ve 2,0 m düşme testi puanına sahip bir mobil bilgisayardır, böylece zorlu endüstriyel ortamlarda bile güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Daha alçak açılı (23º) ergonomik tarama tasarımı sayesinde, uzun süre çalıştıklarında bile işçilerin bilek yorgunluğunu azaltarak sahada daha rahat kullanım sağlar. Yüksek ve düşük seviyelerde barkod okumayı mümkün kılarak barkod okuma ve LCD kontrolünü aynı anda yaparak verimlilik sağlar. Özel düğme şekilleri sayesinde kullanıcının görsel onayına gerek kalmadan düğme tanıma/çalıştırma işlemi yapılabilir. Sanayi sitelerinde hızlı ve doğru çalışma için sıkça kullanılarak iş zamanını azaltır ve operatör hatalarını önler. 5 megapiksel kameraya ve gece çalışması gereken karanlık kapalı alanlarda veya sanayi sitelerinde çalışma zorluğuna karşı ultra kamera flaşına sahiptir. Ayrıca, 34 veya 53 tuş seçeneği ile çalışma ortamınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

OX10

$1.00
M3 OX10-1G, 1 GHz CPU'ya sahip, Windows Embedded Handheld 6.5/Windows Embedded CE 6.0 işletim sistemleriyle çalışabilen ve RFID okuyucu kullanabilen bir mobil bilgisayardır. M3 OX10-1G, zorlu ortamlarda kullanım için uygundur. 1,5 m yükseklikten düşmelere dayanıklıdır ve IP65 su/toz derecelendirmesi ile kullanıcılara mükemmel bir stabilite sağlar. Gerçek zamanlı veri yakalama ve otomatik veri işleme için 1D, 2D ve RFID (HF/UHF seçeneği) seçenekleri mevcuttur. Qwerty tuş takımındaki çok yönlü tuşlar çeşitli performans seçenekleri sunar. Kısayol tuşlarını etkinleştirerek kullanıcıların işini hızlandırın. Çalışma ortamınıza uygun olarak 31 veya 50 tuş seçeneği mevcuttur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

SL20

$1.00
Android 11'i destekleyen (gelecekteki Android sürümlerini de destekler), 2,3 GHz Octa-core işlemci ve DDR4X, hızlı bellek hızı sağlar. Sadece 236g (standart batarya dahil) ağırlığındadır ve kalınlığı 17,55 mm'dir. Ergonomik tasarım, kullanıcıların SL20'yi uzun süre kolayca tutup kullanmalarını sağlar. Ayrıca, 5,45 inçlik ekran, geniş bir görüş açısıyla kullanım imkanı sunar. 5.000 mAh batarya, kullanıcı ortamında 10 saatten fazla kullanım sağlar. SL20, 4/64 GB bellek desteği ile tüm işletme türlerini kullanmak için yeterli kapasiteye sahiptir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

SM15N

$1.00
SM15N, 2.0 GHz 8 çekirdekli, 2 GB RAM / 16 GM ROM,4G / LTE desteği ve Android 10 işletim sistemine sahip,  tam dokunmatik el terminalidir. Koruyucu kılıfın uyumlu tasarımı ile, 1,8 metreden düşmeye ve IP67 toz su dayanıklılığına dayanıklıdır.Bu özellik de onu; zorlu dış çalışma ortamlarında bile, kullanıcılar için güvenilir bir ortak yapmaktadır. Uygulamaların mümkün olan en iyi ortamda çalışmasını sağlamak için hızlı işlem gücü, yeterli güç verimliliği ve bellek kapasitesi için, 2.0 GHz 8 çekirdekli Qualcomm® Snapdragon ™ CPU ile donatılmıştır. Ek olarak, 6,150 mAh gbüyük kapasiteli  bataryasıyla, batarya konusunda endişelenmeden uzun süre kullanmanıza izin vermektedir. SM15 serisine özgü; 20'den fazla aksesuarı birleştirip kullanarak, kullanıcının rahatlığı ve verimliliği artırılmıştır. M3 Mobile, her kullanım ortamının ihtiyaçlarını, özelliklerini karşılayacak aksesuar çözümleri sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

SM15W

$1.00
SM15W, 2.0 GHz 8 çekirdekli, 2 GB RAM / 16 GM ROM,4G / ve Android 10 işletim sistemine sahip,  tam dokunmatik el terminalidir. Çalışma ortamınız için doğru barkod okuyucuyu seçin. SM15 serisinin, özgürce yönetimi ve kullanımı kolaydır. Barkod okuma uygulamalarını hızlandırır ve barkodların kullanım şeklini genişletir. Eşsiz düzeylerde hızlı ve doğru barkod okumayı sağlar. Bir akıllı telefon gibi, tam dokunma kolaylığı sağlamak için Android işletim sistemini kullanır. Özellikle, tüm endüstriyel çalışma ortamlarında, acil çalışma gerektiren, çok sayıda barkod girişi olan işler için idealdir. Ayrıca, uzun çalışma saatlerine dayanabilen; siparişleri girerken, stokları kontrol ederken, sipariş durumunu kontrol ederken veya malları gönderirken, iletilen tüm bilgileri idare edebilen büyük kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

SM15X

$1.00
SM15X, 2,2 GHz 8 çekirdekli, 4 GB RAM / 64 GM ROM,4G / LTE desteği ve Android 10 işletim sistemine sahip,  tam dokunmatik el terminalidir. Uygulamaların mümkün olan en iyi ortamda çalışmasını sağlamak için hızlı işlem gücü, yeterli güç verimliliği ve bellek kapasitesi için, 2.2 GHz 8 çekirdekli Qualcomm® Snapdragon ™ CPU ile donatılmıştır. Ek olarak, 6,150mAh büyük kapasiteli bataryasıyla, batarya konusunda endişelenmeden uzun süre kullanmanıza izin vermektedir. SM15 serisine özgü; 20'den fazla aksesuarı birleştirip kullanarak, kullanıcının rahatlığı ve verimliliği artırılmıştır. M3 Mobile, her kullanım ortamının ihtiyaçlarını, özelliklerini karşılayacak aksesuar çözümleri sunar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

UL20F

$1.00
UL20F, buğu çözme teknolojisini AI algoritmalarıyla birleştirerek, düşük sıcaklıklı çalışma ortamlarında; yüksek kapasiteli bataryası ile  performansını koruyabilen, ileri teknolojili endüstriyel el terminalidir. Cihaz, standardın altındaki bir sıcaklıkta çalışırken; ekranı ısıtmak için cihaza önceden entegre edilmiş otomatik sensörler devreye girer.Otomatik sensörler de buğulanmayı önceden tespit etmek için ekranları tarar. Soğuk havalar ve soğuk hava depoları için özel üretilmiş endüstriyel el terminali olup, özel bataryası ile her zaman yüksek performans sağlar. Bir uygulama çözümü olan M3 SPEEDPACK, eksiksiz cihaz yönetimi sağlar. Bilgisayarınız ve cihazınız üzerinden birkaç barkodu tarayarak aynı anda binlerce cihazı programlayabilirsiniz. Buna ek olarak, çeşitli uygulama araçları ile de üretkenliği ve verimliliği artırabilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

UL20W

$1.00
UL20 W, lojistik/dağıtım sektörünün envanter yönetiminde, elektrik, su, gaz firmalarının varlık yönetimi konularında uzmanlaşmış, sadece Wi-Fi özellikli bir endüstriyel el terminalidir. UL 20W endüstriyel bir el terminali olup; sadece wireless bağlantılı kullanıma uygundur, kalite ve performansı en üst seviyeye çıkarmıştır. Bir uygulama çözümü olan M3 SPEEDPACK, eksiksiz cihaz yönetimi sağlar. Bilgisayarınız ve cihazınız üzerinden birkaç barkodu tarayarak aynı anda binlerce cihazı programlayabilirsiniz. Buna ek olarak, çeşitli uygulama araçları ile de üretkenliği ve verimliliği artırabilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

UL20X

$1.00
UL20X, 2.2GHz sekiz çekirdekli işlemci ve Android 9.0/10 işletim sistemi ile yüksek teknolojili endüstriyel bir 4G/LTE mobil bilgisayardır. 4G/LTE desteği sayesinde, UL20X şirket ağınıza her zaman ve her yerden bağlanabilir. Hızlı indirme ve yükleme hızları artan verimlilik sağlar. M3 SPEEDPACK uygulama paketi, mobil cihazlarınızın kolayca dağıtımını ve yönetimini sağlar ve üretkenliği ve verimliliği artırmak için birkaç uygulama içerir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

US20W

$1.00
US 20 W, üst düzey bir işlemci ile, Android 10 işletim sistemini destekleyen, sadece wi-fi özelliğini destekleyen, özel bir ekrana,çeşitli tuş takımlarına, kullanıcı üretkenliğini ve verimliliğini artırmak için 16 MP arka kameraya sahip, endüstriyel bir el terminalidir. Yüksek performanslı anten ve gelişmiş dolaşım algoritması, mevcut ürünlerden farklı olarak, yüksek hızlı wireless ağ bağlantısı sağlar. Hafif, kusursuz tasarımı, esnek kıvrım estetiği ile US20 serisinin ergonomik tasarımı, hafifliği sayesinde kullanımı kolaydır. Ek olarak; ekranıyla uyumlu  3 farklı tuş takımı seçeneğiyle birlikte sunulmuştur. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

US20X

$1.00
US20X, üst düzey bir işlemci ile, Android 10 işletim sistemini destekleyen,4G / LTE özelliğini destekleyen, özel bir ekrana, çeşitli tuş takımlarına, kullanıcı üretkenliğini ve verimliliğini artırmak için 16 MP arka kameraya sahip, endüstriyel bir el terminalidir. Karekod (2D) barkod okuyucudan, uzak mesafeli barkod okuyucuya kadar birçok barkod okuyucu seçenekleri mevcuttur. En iyi barkod taramayı kullanarak, yalnızca tek bir taramayla, birden fazla barkodu okumakla kalmaz, aynı zamanda 21 metreye kadar da bir mesafeyi tarar. Herhangi bir ortamda tarama fonksiyonunu kaybetmeden, kullanıcıların çalışmalarını destekler. US20 serisi, 6.700 mAh yüksek kapasiteli bataryasıyla, gün boyu çalışmanıza yardımcı olur. Şarj yuvası ve batarya şarj cihazı ile; daha hızlı, daha güvenli batarya kullanımı sağlar. Çalışırken batarya değiştirme işlevini de destekler. Böylece cihazınızı kapatmadan veya çalışan uygulamalardan çıkmadan, bataryaları güvenle değiştirebilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .