Gösterilen sonuç sayısı: 3

PNC560

$3.50
Hytera PNC560, saha çalışanlarının her koşulda güvenli, güvenilir ve verimli iletişim sağlamalarını hedefleyen bir iletişim aracıdır. Bu özel tasarlanmış bu cihaz, 5G teknolojisinin gücünü kullanarak süper hızlı veri iletimi sunar ve gruplar arası ve acil durum iletişimi gibi anlık sesli iletişim gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılar.Süper yüksek hız ve düşük gecikme süresi ile 5G/LTE ağı üzerinden görev açısından kritik bas-konuş (MCPTT) özelliği sunar. Bu sayede ekip üyeleri anında iletişim kurabilir ve iş birliği yapabilir.Büyük dokunmatik ekranı ile kullanıcıların bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemelerini sağlar. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.IP68 toz ve su geçirmezlik derecesi ile saha çalışmaları için güvenli ve uzun uzun ömürlü bir kullanım sağlar. ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .

BN100

$1.00
Hytera BN100 PMR Gateway donanım çözümü ile birlikte, Hytera POC ailesi içinde bulunan el terminali, cep telefonu, vücut kamerası ve araç telsizi gibi tüm akıllı cihazlar marka bağımsız diğer karasal telsizlerle iletişime geçebilir hale geldi. Operasyonel açıdan büyük faydalar sağlayan bu çözüm sayesinde liman bölgeleri, büyük üretim tesisleri ve depolama alanları gibi geniş bölgelerde çalışan operasyon ekipleri artık telsiz, el terminali, tablet ve cep telefonu gibi birden fazla cihaz kullanmak yerine tek bir cihaz ile tüm saha ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Hytera BN100 PMR Gateway ve POC donanım ailesi, saha operasyonlarınız için düşük maliyet ve yüksek verimlilikle göreve hazır. ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .

PNC460

$1.00
Hytera PNC460, işyerinizde akıllı telefonun işlevselliği ile Hücresel Veri Üzerinden Bas-Konuş (PoC) telsiz özelliklerini bir araya getirerek ekibinizin daha sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Hem güvenilir hem de dayanıklı olan PNC460, her türlü zorlu iş ortamına meydan okuyacak bir tasarıma sahiptir. Android 12 işletim sistemi ile güçlendirilen bu cihaz, yüksek ışık, gürültü ölçer, eğim ölçer, yükseklik ölçer, dikey, adım sayar ve derece ölçer gibi çok yönlü Hytera geliştirilmiş araçlarını da kullanarak işlerinizi daha verimli ve kolay hale getirebilirsiniz. Lojistik, taşımacılık, elektrik ve daha birçok sektördeki profesyoneli verimliliğini arttırarak iş süreçlerini optimize etmeye yardımcı olur. ürün broşürünü incelemek için tıklayınız .