Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız;

1996 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, tüm çalışanlarının özverili gayretiyle NBK Capital’in köklü geçmişi ve mali gücünü de arkasına alarak çıtayı her daim daha yükseğe taşıma gayretiyle ülke ekonomisine katma değer yaratmaya devam ediyor.

Farklı coğrafyalardaki gerilimlerin yanı sıra 2020 yılından bu yana yaşamlarımızı derinden etkileyen COVID-19 salgını ile beraber şüphesiz tüm Dünya ekonomik ve sosyal açıdan sancılı bir süreçten geçiyor. Perkon olarak bizler ise; , uzun vadeli stratejik yol haritamız ışığında birbirinden değerli çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde istikrarlı bir büyüme sergileyerek son 4 yılda her sene %30 üzerinde büyüme ile sürdürülebilir başarımızı devam ettiriyoruz.

2023 yılında da, yine içinde bulunduğumuz koşulların gerekliliklerini doğru okuyarak, bizi bir arada tutan, aynı yöne bakmamızı sağlayan ve bizi biz yapan değerlerimizin ışığında inovatif projeler geliştirerek yatırımlarımızı büyütmeye, insanımıza ve dünyamıza olan sorumluluk bilinciyle yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

2022 faaliyet dönemindeki başarılarımıza her koşulda destek olan çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde daha büyük başarıların kıvanç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Perkon Yönetim Kurulu