Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız;

1996 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, tüm çalışanlarının özverili gayretiyle NBK Capital’in köklü geçmişi ve mali gücünü de arkasına alarak çıtayı her daim daha yükseğe taşıma gayretiyle ülke ekonomisine katma değer yaratmaya devam ediyor.

Dünya ekonomik ve sosyal açıdan sancılı bir süreçten geçerken Perkon olarak bizler ise; , uzun vadeli stratejik yol haritamız ışığında birbirinden değerli çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde istikrarlı bir büyüme sergileyerek sürdürülebilir başarımızın devamı için var gücümüzle çalışıyoruz.

2024 yılında da yine içinde bulunduğumuz koşulların gerekliliklerini doğru okuyarak, bizi bir arada tutan, aynı yöne bakmamızı sağlayan ve bizi biz yapan değerlerimizin ışığında inovatif projeler geliştirerek yatırımlarımızı büyütmeye, müşteri odaklı süreç yönetimlerimizle yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

2023 faaliyet dönemindeki başarılarımıza her koşulda destek olan çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde daha büyük başarıların kıvanç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Perkon Yönetim Kurulu