25 Yılı Aşkın Süredir OT/VT Sektörünün Yenilikçi Lideriyiz”

Gücümüzü 25 yılı aşkın deneyimimiz, tutkumuz, çevikliğimizden alıyoruz. Başta müşterilerimiz ve dünyamıza olan sorumluluk bilinciyle, sürdürülebilir geleceğin inşaasında aktif rol alıyor ve bununla gurur duyuyoruz.

Perkon

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası ortaklı OT/VT firması ünvanıyla 25 yılı aşkın süredir sektörün lider ve yenilikçi markası olmanın gururunu yaşıyor,  ürün ve hizmet kalitesinde benimsediğimiz sürdürülebilir iş süreçlerimizle son 4 yılda, her yıl dolar bazında %30 üzerinde büyüme sağlayarak başarılarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Hızla dijitalleşen yeni dünya düzenindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sürdürülebilir çözümlerimiz, stoklu geniş ürün portföyümüz ve Perkon markalı rekabetçi ürünlerimiz ile, Global ve yerel markaların güvenilir iş ortağı olmanın ötesine geçerek yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve alanında uzman ekibimiz sayesinde dijital dünyanın anahtarını elimizde tutuyoruz.

Perakende, lojistik, depo yönetimi, taşımacılık, sağlık ve kamu sektörü başta olmak üzere, her sektörden ve her ölçekten firmanın ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.
Alanında donanımlı teknik servis ekibimiz ile müşterilerimize satış sonrası eğitim ve servis desteği sunuyor, hızlı ve kaliteli hizmetimiz ile fark yaratıyoruz.

0 +
YILLIK DENEYİM
0 +
KURUMSAL MÜŞTERİ
0 +
AİLE ÜYESi
0 +
YILLIK CİHAZ ONARIMI

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Vizyonumuz

“ Gücünü tutkusundan alan, üreten, gelişen ve daima geliştiren, sınırların ötesinde bir gelecek inşa etmek”

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Misyonumuz

Adil ve şeffaf yönetim anlayışıyla çalışanları, iş ortakları ve müşterileri ile iş birliği içinde hareket eden, sektörünün gelişimine öncülük eden bir kurum olmak”

Temel Değerlerimiz

Müşteri ve Çalışan Odaklı
Etkin İletişim Kuran
Güvenilir
İnovatif

Müşteri Memnuniyeti

“ Toplam Kalite Yönetimi ”ni bir yönetim felsefesi olarak benimseyen Perkon, politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamalarına odaklanmaktadır. Her sektörün ve işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek daha üretken, daha kârlı olabilme yolunda gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmaktadır.

Çalışan Memnuniyeti

Perkon, kaliteli hizmet ve sürdürülebilir başarının nitelikli ve mutlu çalışanlar ile beraber inşa edilebileceğine inanır. Yöneten değil liderlik eden, çalışanların profesyonel gelişimlerini önemseyen, eşitlikçi, iş emniyeti ve iş sağlığı açısından güvenilir bir iş ortamı sunmaktadır.

Kilometre Taşları

Türkiye’de 2007 yılından bu yana toplam 250 Milyon Amerikan Doları’nın üzerinde özel sermaye (private equity) ve özel durum kredisi (mezzanine) yatırımları yapmış olan NBK Capital Partners, Orta Doğu’nun en büyük ticari bankalarından olan National Bank of Kuwait’in alternatif yatırımlar yapan iştirakidir. Orta Doğu, Mısır, Fas ve Türkiye’de özel girişim sermayesi (private equity) ve mezzanine kredisi yatırımları yapan firmanın fonlarına olan taahhütler 1.2 Milyar Amerikan Dolarını aşmıştır. Firma İstanbul ofisini 2006 yılında kurmuş ve bu güne kadar gerçekleştirdiği 35 yatırımdan 10 adedini Türkiye’de gerçekleştirmiştir.

Sertifikalarımız