Gösterilen sonuç sayısı: 8

EA520

Unitech EA520 Android el terminali, dayanıklı, hafif tasarımı güçlü işlemci yeteneği ve barkod okuma performansıyla bir araya getirerek çok çeşitli kullanımlar için ideal hale getiren son teknoloji sağlam bir akıllı telefondur. IP67, 1.5 Metre düşme testi, Çıkarılabilir 4100mAh Li-ion pil, kompakt tasarım. Güçlü barkod okuma performansı, kullanışlı bağlantı seçenekleri ve avucunuzun içine sığan dayanıklı ancak hafif tasarım sunan 5 inçlik son teknoloji sağlam akıllı telefon. EA520, perakende, konaklama ve saha hizmeti sektörlerindeki çeşitli dikey uygulamaların hizmet kalitesini iyileştirebilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

EA602

EA602, uygun bağlantı, okuma yetenekleri sağlar ve perakende, nakliye, lojistik ve saha hizmeti sektörlerindeki çeşitli dikey uygulamalar için hizmet düzeyini geliştirir. 1.4GHz Sekiz Çekirdekli işlemci ile donatılmış ve Android 7.1 işletim sistemi üzerinde çalışan bu cihazı, mobil ortamlarda veri yoğun uygulamalar için uygun hale getirir. Bu cihaz 2 GB RAM, 16 GB ROM ile donatıldığından ve ek bir microSD genişletmeyi (32 GB'a kadar depolama kapasitesi) desteklediğinden, mobil çalışanlar iş akışlarını kolayca hızlandırabilirler. EA602, entegre bir 2D tarama özelliğinin yanı sıra entegre bir HF / NFC RFID okuyucu / yazıcı, GPS ve yüksek çözünürlüklü 8.0 MP kamera sunar. 4000mAh çıkarılabilir bir bataryaya sahip olan EA602, pilin bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sürekli kullanım süresi sağlar. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

HT330

Güvenilir bir iş arkadaşı olarak HT330, verileri 4 inçlik bir ekranda etkili bir şekilde yönetmek için sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz sağlayan GMS sertifikasına sahip en son Android 12 OS sistemine yükseltildi. Çıkarılabilir 5200mAh Lityum-iyon pil, görevinizi 20 saatin üzerinde taşıyarak tüm vardiyanın devam etmesini sağlar. IP67 kurumsal korumaya erişmesi ve 1,5 düşüşe dayanması, HT330'u perakende, nakliye ve lojistik, üretim ve daha fazlasının neredeyse her uygulamasında veri toplama, yönetim ve izlenebilirliği en üst düzeye çıkarmak için mükemmel bir araç haline getirir! Çıkarılabilir 5200mAh Lityum-iyon pil, 20 çalışma saatini destekleyerek envanter kontrolleri gibi yoğun tarama senaryoları için uygun bir cihazdır. 3GB RAM/32GB Flash bellek, saatler sonra bile yüksek miktarda veriyi üstlenir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

HT380

$1.00
Android 9'un en son işletim sistemi, tek elle kolay kullanım ve ergonomik tuş takımı tasarımı, uzun süre dayanan 4500mAh pil sunan HT380, iş yerinde verimliliğinizi artıran üstün veri toplama çözümlerine sahip, geniş bir kullanıma uygun çok yönlü bir el terminalidir. Qualcomm sekiz çekirdekli CPU'lu Android 9 OS ile çalışan HT380, kullanıcıların taranan bilgilerin geri bildirimlerini kontrol etmesi için 3,2 inçlik bir ekrana yerleştirilmiştir. Üstün bir 2D tarama performansıyla gelen HT380, 45 derecelik aşağı eğimli tarama tasarımı sunar ve yakın temastan 60 cm'den uzak mesafeye kadar barkodları yakalamak için kullanılabilir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

HT730

Unitech HT730, tuş takımı ve güçlü veri toplama çözümlerine sahip ergonomik tek elle çalıştırılan bir el terminalidir. GMS sertifikasına sahip Android 10 işletim sistemi sunan HT730, kullanıcılara depolama ve lojistik alanlarında çok çeşitli uygulamalarda iş verimliliğinizi artırmaya uygun daha akıllı, daha sezgisel etkileşimler için mükemmel performans sunmak üzere Qualcomm® Yapay Zeka (AI) CPU ile donatılmıştır. ve saha servisi. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

PA692

$1.00
PA692 dayanıklı el bilgisayarı, kuruluşunuzla ilişkili aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Toza ve neme sürekli maruz kalmaya ve 5 metrelik betona düşmeye dayanabilir. Bu, PA692’yi bir depo ortamında tutabileceğiniz veya PA692’yi dışarı çıkarabileceğiniz ve yağmurda veya güneşte güvenilir bir şekilde çalışacağını bildiğiniz anlamına gelir. PA692 ile, yoğun kullanım için tasarlanmış, kesinti süresini ve toplam sahip olma maliyetini en aza indiren bir cihazınız olduğunu bilirsiniz. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

PA730

$1.00
Unitech PA730 Android El Terminali, El Terminali pazarındaki küresel üreticilerden Unitech’in yeni ürünü. Android teknolojisinin hızlı yükselişi ile birlikte en önde yer alan markalardan biri olan Unitech‘in yeni nesil Android El Terminali. 1.5 GHz Dört çekirdekl işlemcisiyle ve 5.0” TFT-Full HD LCD tümüyle dokunmatik ekranıyla tüm Android mobil iş uygulamalarını en hızlı şekilde ve en büyük ekranda gösterir. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .

PA760

$1.00
Unitech PA760 Android El Terminali, Android’in en hızlı versiyonunun gücüyle geliyor. Android pazarının genişlemesiyle dünya El Terminali pazarında çok önemli bir pozisyona sahip olmayı başaran Unitech ürün geliştirme hızında da vites büyüttü. Ürün broşürünü incelemek için tıklayın .