Perakende Teknolojisi Çözümleri Sürekli Gelişen
Perakende Dünyası’nda Perkon ile işletmeniz
bir adım önde!

Envanter Yönetimi

Perakende Operasyonları

Müşteri Deneyimi Çözümleri

Envanter konusunda ustalaşma, satışları ilerletme ve bekleme sürelerini azaltabilmek şüphesiz işletmeniz için en büyük yatırım olmakla birlikte sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için de oldukça önemlidir.
Perkon çözümleri ile mağaza çalışanlarının gücünü ortaya çıkarabilir, doğru envanter yönetimi ve gerçek zamanlı, hassas stok takibi ile çok kanallı çalışmalarınızı basitleştirerek kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Sağladığımız Avantajlar

Sağladığımız Avantajlar

Marketler

Değişen tüketici alışkanlıklarına ve yükselen beklentilere cevap veren Perkon çözümleri ile market operasyonlarında depodan raflara gerçek zamanlı izlenebilirlik, ekipleriniz arasında verimli ve üretken bir süreç yönetimi sağlayabilirsiniz.

Küçük Mağazalar

Satış noktası, fiyat ve envanter yönetimi, ikmal, gıda güvenliği, etiketleme ve daha pek çok süreçte operasyonlarınızı daha akıllı yönetmenize yardımcı çözümler Perkon’da.

Mobil ve e-Ticaret

Doğru envanterin yansıtılması, doğru ürünün teslim alınarak yerine hızlı ve doğru zamanda ulaştırılmasını sağlayan verimli ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Toplu Satış

Toplu perakende satıcılarının verimlilik, kar oranı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaları için gerekli; imalatçıdan teslimat anına kadar ki tüm süreci geliştiren ve hızlandıran çözümler ile üstün bir alışveriş deneyimi sağlayabilirsiniz.
Öne Çıkan Ürünler
Hızlı ve akılcı dönüşüm ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyın.