SAĞLIK SEKTÖRÜNE ÖZEL AKILCI VE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Hasta Kabul ve Tanımlama

Mobil Erişim

Gerçek Zamanlı Takip

Hasta kabulden taburcu işlemlerine kadar ki tüm sürecin hatasız ve zamanında işleyişine olanak sağlayan teknoloji çözümleriyle, hasta güvenliğini ve bakım kalitesini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Envanter yönetimi çözümleri ile doğru ve kontrollü bakım prosedürlerine olanak sağlıyor, sağlık sektörü için özel tasarlanmış hastane bileklik yazıcıları, etiket yazıcıları, mobil bilgisayarlar ve barkod okuyucuları entegre eden çözümlerle hataları en aza indirmenize yardımcı oluyoruz.

Hasta Kabul ve Tanımlama

Hasta bilgilerinin anlık doğrulanabilmesi, doğru prosedürün işleyişi için gerekli izlenebilirlik ve anlık veri akışı ile bakım yükünü en aza indirebilirsiniz.

İlaç Tedavisi

Personelin hastaları ve kullanılan ilaçlarıyla ilgili bilgilere anlık erişim sağlayabilmesi,  zaman tasarrufu ve kullanıcı kaynaklı hataların önüne geçmekle birlikte raporlama ve denetim için de avantaj sağlamaktadır.

Laboratuvar ve Eczane Yönetimi

Envanterden reçete doğrulamasına, doğru dağıtıma kadar ilaç yönetiminin tüm aşamalarını etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Envanter Yönetimi

Personelin gerekli kaynaklara hızlı erişimi kadar ilave stok alınımının da önüne geçen envanter yönetimi ile malzeme stoğunu kritik seviyelere düşmeden kontrol altında tutabilirsiniz.

Personel Takibi

İş akışınızda verimliliği arttıran, hasta ihtiyaçlarına göre personel gereksinimini ayarlamanıza yardımcı olan destek çözümler Perkon’da.

Öne Çıkan Ürünler
Hızlı ve akılcı dönüşüm ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyın.