“Perkon Teknoloji ve Hytera, Teknolojik Haberleşme Çözümleri Alanında Stratejik Bir İş Birliği Yaparak Distribütörlük Anlaşması İmzaladı.”

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi markası olarak 25 yılı aşkın süredir OT/VT sektörüne liderlik eden Perkon Teknoloji ile haberleşme teknolojilerinde uzmanlaşmış Hytera Communications Co.,Ltd distribütörlük anlaşması ile güçlerini birleştirdi.

Hızla dijitalleşen dünyada teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Perkon Teknoloji, Hytera  ile yaptığı bu iş birliği ile haberleşme ve veri toplama çözümleri yelpazesini daha da genişletti. 50 den fazla ülkede 4000 den fazla bayi ve 15 milyonu aşkın son kullanıcıya 30 yıllık tecrübesiyle hizmet sunan Hytera ile yapılan distribütörlük anlaşması kapsamında PNC460, PNC560 model dayanıklı terminaller ve benzer kategorideki Hytera ürünleri artık Perkon güvencesiyle kullanıcılarla buluşacak.

Perkon Teknoloji’nin OT/VT alanındaki güvenilirliği ile Hytera’nın haberleşme teknolojisi alanındaki uzmanlığını birleştiren bu iş birliği, Hytera Türkiye ofisinde düzenlenen imza töreni ile resmileşti. Perkon Teknoloji Genel Müdürü Erdem KULAKLI ve Hytera Türkiye Ülke Müdürü Hüseyin KILIÇ tarafından imzalanan protokol, her iki firmanın üst düzey temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Perkon Teknoloji, üretim, perakende, lojistik, depo yönetimi, taşımacılık ve sağlık hizmetleri gibi farklı sektör ve ölçekten pek çok firmanın ihtiyacına yönelik özel çözümleri Hytera ürünleri ile daha da zenginleşerek genişledi.

Perkon Teknoloji ve Hytera Türkiye, gerçekleşen bu iş birliğiyle her iki şirketin de güçlü yönlerini birleştirerek ortak vizyonları ve uzmanlıklarıyla geleceğin iletişim çözümlerine yönelik heyecan verici fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.